Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 14, 2017

На Сарненщині відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

     12-13 квітня 2017 року в м. Сарни у спортивній залі ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2002 року народження.
     На початку змагань заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця  та заступник голови районної ради Микола Костецький привітали всіх учасників чемпіонату та побажали спортивних успіхів, гарного настрою та перемог.
     В змаганнях взяли участь 7 команд, а саме: м. Рівне, Рівненський, Здолбунівський, Володимирецький, Рокитнівський Дубровицький та Сарненський райони. В загальному в змаганнях прийняли участь біля 100 борців.Сплачено до бюджету платниками Сарненщини

     Платниками Сарненщини протягом I кварталу 2017 року до Зведеного бюджету сплачено 85,9 млн.грн. податків, зборів та платежів, що більше на 21,6 млн.грн. до відповідного періоду минулого року. До Державного бюджету надійшло 33,9 млн.грн. платежів, що більше на 8,2 млн.грн. та до місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 52,0 млн.грн., що більше на 13,4 млн.грн.  до рівня I кварталу 2016 року. Єдиного соціального внеску сплачено до бюджету 52,4 млн.грн., що більше на 20,2 млн.грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
     «Досягти таких результатів вдалося завдяки співпраці платників податків, податківців та органів місцевого самоврядування»: - зазначила начальник Cарненської ОДПІ Наталія Зашко.

Сарненська ОДПІ.


Дорогі краяни!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

     У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.
     Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе у світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Звісно, ці прості вимоги до кожного християнина - дуже мізерні у порівнянні з тією пожертвою, яку поніс Спаситель Ісус Христос заради порятунку людства від гріхів. Але, як переконує Святе Письмо, будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею. Пам’ятаймо про це повсякчас і повсюди!
     Пасхальні дні - це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.
     Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день! Хай Великодні дзвони наповнять серця рідних і близьких радістю, хай паска буде смачною, а святкові дні яскравими, як барви весни. Щастя, процвітання та Божої благодаті вам, дорогі сарненці!
     Христос Воскрес!
 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації. 


Оголошення!

 САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ (З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ) інформує

     САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ (З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ) Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

 

     Контактні дані:        поштова адреса: вул. Просвіти, 6а, м.Сарни, 34500