Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 7, 2017

Голова РДА Ярослав Яковчук взяв участь у пленарному засіданні позачергової тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання

     03 березня в сесійній залі районної ради відбулося пленарне засідання позачергової тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання.
     В ході засідання сесії були прийняті рішення з 24 питань організаційного, фінансового, соціального, господарського характеру. Були присутні 30 депутатів районної ради.
     Зокрема, розглядалися питання про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати службової діяльності Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за 2016 рік; про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Сарненської місцевої прокуратури на території району за 2016 рік; звіт щодо здійснення Сарненською райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2016 році.

      Згодом депутати прийняли рішення щодо схвалення окремих галузевих програм та заслухали звіти про виконання уже діючих. Підтримали рішення з питань про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

     В рамках засідання у зв’язку із трагічною загибеллю шахтарів внаслідок аварії, що сталася 2 березня 2017 року на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» державного підприємства «Львіввугілля» та з нагоди 98-ї річниці визволення м. Сарни січовими стрільцями відбулося вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання.Дорогі жінки Сарненщини!

     8 Березня – це свято весни і жінок, трепетного очікування чогось нового і прекрасного. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людство, а жінки були й залишаться його кращою половиною.

     Шановні жінки – бабусі, матері, дружини, сестри, доньки, подруги! Виконуючи своє земне призначення, ви народжуєте і виховуєте дітей, продовжуєте кращі традиції роду, оберігаєте домашнє вогнище від негод і бід.

     Жінки Сарненщини, як і всієї України, соціально активні, не стороняться громадської і політичної роботи. У щоденних клопотах дбають про своїх рідних, займаються суспільно корисною працею, трудяться на виробництві, в освіті, науці, культурі, медицині. Розумію, що майбутнє нашого краю цілком у ваших руках. Вдячний за працелюбність, лагідність, старанність у всіх ваших починаннях.
     Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і приростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині роду Сарненщини!

 
Ярослав Яковчук,

голова райдержадміністрації