Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 31, 2017

В районі відбувся другий районний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

     З метою пропаганди здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії, 28 березня відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районною організацією Товариства сприяння обороні України проведено другий районний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді серед навчальних закладів району (юнаки 10-11 класів).
     Перед початком Спартакіади заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, військовий комісар Сарненського районного військового комісаріату Олександр Федорук та вчитель захисту Вітчизни Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст.№4, полковник у відставці Юрій Погуляєв привітали всіх і побажали всім учасникам спартакіади здобути найкращих результатів.На Сарненщині відбулася Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру»

     З метою суттєвого поліпшення стану озеленення району, сьогодні в м. Сарни біля пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій було висаджено понад 150 хвойних та фруктових саджанців дерев, зокрема: кипарисовик стовбурчаний, ялівець звичайний, бархат амурський, мальва, акація ленкоранська, ялина звичайна, сосна жовта та інші. Посадковим матеріалом учасників акції забезпечило ДП «Сарненське лісове господарство».
     Участь в облаштуванні зеленої зони взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, директор ДП «Сарненське лісове господарство» Сергій Белеля, працівники ДП «Сарненське лісове господарство», депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ.Оформити допомогу по народженню дитини відтепер можна он-лайн

     Запрацював електронний сервіс  для батьків,  завдяки  якому в електронному режимі можна  подати документи для отримання допомоги по народженню дитини.

     Раніше потрібно було прийти до органу соціального захисту, вистояти в черзі, потрапити на прийом, написати заяву, піти в банк зареєструвати рахунок, повернутись і повідомити про цей рахунок. Для того, щоб увесь процес скоротити і спростити запроваджено електронну реєстрацію відповідної заяви. 

     Електронна послуга доступна через портал  Міністерства соціальної політики e-servicer.msp.gov.ua. Згодом її можна буде отримати на єдиному державному порталі адміністративних послуг my.gov.ua.

     Батьки через мережу Інтернет можуть подавати документи в зручний для них час 24 години на добу 7 днів на тиждень. Президент дав доручення ЗСУ про припинення вогню з 1 квітня в зоні АТО

     Президент Петро Порошенко повідомив, що українська сторона запропонувала оголосити про припинення вогню перед Великоднем, хоча й без великого оптимізму оцінює дотримання домовленостей противником.

     «За моїм дорученням наша делегація в Мінську запропонувала оголосити перед Великоднем припинення вогню. На жаль, ми не маємо великого оптимізму, що та сторона буде дотримуватись досягнутих домовленостей, але життя і здоров’я кожного українського воїна є найбільшою цінністю», - сказав Глава держави під час спілкування зі ЗМІ в рамках робочого візиту на Мальту.

     Президент зазначив, що необхідно діяти рішуче для того, щоб забезпечити припинення вогню, відведення важкої техніки і артилерії. Саме це є ключовими пунктами Мінських домовленостей і рішення Ради національної безпеки і оборони.

     «Ми подивимось як з 1 квітня ці домовленості будуть виконуватись», - зазначив Петро Порошенко.

     На уточнююче запитання журналістів, чи готова українська сторона до режиму припинення вогню, Президент відповів: «Я надав всі необхідні команди і Генеральному штабу, і Міністру оборони».«Фаворит» узяв реванш у «Ниви»

     Завершилися змагання у кубку Сарненського району з волейболу. За  головний трофей боролися 17 команд району. Команди були поділені на чотири групи за географічним принципом, де у фінал виходили по дві найкращі команди.

     До фіналу дійшли 7 команд, які згідно жеребкування склали дві групи. У першій групі фінального етапу, проявивши характер та волю до перемоги, кричильський «Колос» зробив першу і головну сенсацію, перегравши діючого володаря кубку -  міський клуб «Олімп» 2-1, а «Фаворит» здолав «Магістраль» 2-0. У вирішальній грі цієї групи досвідчений «Фаворит» не залишив жодних шансів кричильським волейболістам 2-0 та вийшов у фінал.