Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 3, 2017

Дорогі жінки Сарненщини!

     Запрошуємо Вас взяти участь в урочистостях, присвячених Міжнародному жіночому дню. Захід відбудеться 06 березня о 15.00 год. в Сарненському районному будинку культури.

 
Оргкомітет


В м.Сарни відбулися чергові змагання - «Сімейні перегони»

     В рамках другого туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Велика сім’я», відбулися змагання між найспортивнішими сім`ями області. Любителі фізичної культури і активного відпочинку цього разу боролися одночасно в м. Здолбунів, та в м. Сарни. Переможці цих змагань отримували пряму путівку на суперфінал, який відбудеться весною з-поміж переможців попередніх етапів. Всі конкурси мали свою специфіку і вимагали як хорошої фізичної підготовки, так і злагоджених дій всіх учасників. Батьки завжди допомагали дітям, а ті в свою чергу намагалися викладатися на повну, аби хоча б на лічені секунди випередити своїх суперників.

     За підсумками заходу в м. Сарни тріумфувала сім`я Гавришкевич, котра приїхала з м. Вараш, друге місце посіла сімя Захарчуків з Березнівського району, трійку призерів замкнула сімя Серків з Дубровицького району.   Запорукою їх успіху стала не стільки фізична сила і вправність, як чіткість проходження дистанції і мінімальна кількість порушень правил.

     Хотілось окремо подякувати Сарненським сім’ям, адже цього разу наш район представляли шість сімей, а саме: Довгалюків, Хомяків, Кисельових, Криницьких, Пекарників з м.Сарни, та сім’я Михаревичів з с.Чудель.

     Не обійшлося, звичайно, і без нагород, якими організатори щедро відзначили переможців. Всі переможці пообіцяли докласти максимум зусиль, аби в ході суперфіналу вибороти нагороди саме для свого населеного пункту, і тепер в них є достатньо часу, аби ще краще підготуватися до змагань між найсильнішими і пропрацювати майбутні стратегії. 


До відома інститутів громадянського суспільства!

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи по підготовці установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації.
     Була утворена ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів для обрання членів громадської ради при РДА в складі: голови Сарненської районної організації профспілки працівників освіти Раїси Болкуневич, голови Сарненської районної організації профспілки працівників культури Валентини Гольонко, заступника голови правління Міжнародного благодійного фонду «Глорія» Володимира Хомича, головного спеціаліста відділу організаційної роботи та  зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації  Олесі Вакар, головного спеціаліста відділу організаційної роботи та  зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Ольги Демченко.
     04 травня 2017 року о 12 годині в райдержадміністрації відбудуться установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Сарненській райдержадміністрації. Для участі в установчих зборах потрібно подати до ініціативної групи заяву, складену в довільній формі. Довідкова інформація щодо подачі інших документів за тел. 2-24-66.
     Відповідальна особа: Ольга Демченко, тел. 2-24-66, електронна адреса [email protected].  3 березня - день жалоби за загиблими шахтарями

     Згідно Указу Президента України Петра Порошенка №52/2017 «Про оголошення в Україні дня жалоби» у зв’язку із трагічною загибеллю шахтарів внаслідок аварії, що сталася 2 березня 2017 року на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» державного підприємства «Львіввугілля» 3 березня по всій Україні оголошено день жалоби за загиблими шахтарями.
     Сьогодні, в рамках пленарного засідання позачергової тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, депутати районної ради, голови сільських, селищних рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість, представники ЗМІ о 12 годині вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
     На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємствах, установах і організаціях району приспущені Державні Прапори України. Сьогодні в районі скасовані всі розважально-концертні заходи.