Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 22, 2017

Історія Сарн на сторінках краєзнавчого нарису Раїси Тишкевич

     Сьогодні в читальному залі Сарненської центральної районної бібліотеки відбулася презентація краєзнавчого нарису Раїси Тишкевич «Сарни». Ця книга про прекрасне минуле та неповторне сучасне нашого міста. Краєзнавчий нарис поділяється на одинадцять підрозділів: в краю лісів та боліт; Сарненський вальс; погляд у минуле; заснування Сарн; події першої світової війни; Сарненщина в роки визвольних змагань 1917 – 1921 років; життя міста за Другої Речі Посполитої; роки лихоліття 1939 – 1945 роки; відбудова Сарн; сьогодення міста; відомі люди в Сарнах, які знайомлять нас зі сторінками історії нашого міста. Зібрані у видання матеріали відображають аспекти історичного, економічного та культурного життя сарненчан від найдавніших часів до сьогодення.До відома платників податків!

     В центрі обслуговування платників Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Рівненській області суб’єкти господарювання  мають можливість отримати адміністративні послуги у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, а саме: з приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.Сарненці взяли участь у флешмобі #ТризубцеУкраїна

     Протягом минулого тижня учні загальноосвітніх навчальних закладів району долучилися до міжнародної акції «ТризубцеУкраїна».
     Нагадаємо, що всесвітня акція  #ТризубцеУкраїна має на меті популяризацію українських національних символів за кордоном.
     Варто зазначити, що взяти участь у флешмобі може кожен бажаючий, хто підтримує Україну. Для цього потрібно роздрукувати плакат з гаслом акції «ТризубцеУкраїна» або «TridentisUkraine» та зробити горизонтальне фото. Світлину розмістити на офіційній сторінці акції у Фейсбуці та на своїх сторінках у соціальних мережах, обов’язково вказавши хештеґ  #ТризубцеУкраїна (#TridentisUkraine), місто та країну, де зроблено фото.