Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 20, 2017

Про XIV чемпіонат Сарненського району з міні-футболу

     Упродовж трьох тижнів вирували футбольні баталії на спортивних майданчиках в рамках XIV чемпіонату Сарненського району з міні-футболу. На турнір заявилися 28 команд з 19 сільських, селищних рад району.
     Зональні змагання проходили у м. Сарни, с. Карпилівка, Стрільськ, Костянтинівка, Катеринівка та Кричильськ. Півфінальні та фінальні ігри пройшли на запасному полі Сарненського стадіону «Мрія».
     Кращі чотири команди двох попередніх етапів зустрілися у вирішальних іграх, щоб визначити чемпіона. Серед цих колективів за головний трофей змагалися команди «Колос» с. Кричильськ, «Колос» с. Стрільськ, «Стандарт» с. Довге та сенсаційна команда турніру - Сарненська райдержадміністрація.Сплачено до бюджету платниками Сарненщини

     Платниками Сарненщини протягом січня – лютого 2017 року до Зведеного бюджету сплачено 60,3 млн.грн. податків, зборів та платежів, що більше на 22,4 млн.грн. до відповідного періоду минулого року. До Державного бюджету надійшло 24,3 млн.грн. платежів, що більше на 9,4 млн.грн. та до місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 36,0 млн.грн., що більше на 13,0 млн.грн.  до рівня січня – лютого 2016 року. Єдиного соціального внеску сплачено до бюджету 34,5 млн.грн., що більше на 13,2 млн.грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
     «Досягти таких результатів вдалося завдяки співпраці платників податків, податківців та органів місцевого самоврядування»: - зазначила начальник Cарненської ОДПІ Наталія Зашко.

Сарненська ОДПІ