Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 17, 2017

Шановні працівники державної податкової та митної служби Сарненщини!

     Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом!
     Стратегічною метою податкової політики є створення в Україні стабільної податкової системи, яка б забезпечила достатній обсяг надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків, а також створення умов для подальшої інтеграції України у світове співтовариство.
     Вашу роль у реалізації податкової політики, формуванні бюджетів різних рівнів важко переоцінити. Від вашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й України в цілому.


Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

     Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
     Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.
     Чітке, злагоджене функціонування систем теплозабезпечення, житлового господарства, об’єктів благоустрою, транспорту, побутового обслуговування – потребує чималих зусиль, знань та умінь. А ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку району, міста та всієї країни.
     У день професійного свята зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків,  здійснення всіх життєвих планів і сподівань! І нехай слова вдячності від людей будуть щоденною подякою за Вашу нелегку, але таку потрібну суспільству працю.

 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації. 


Ярослав Яковчук допомагав у вирішенні проблемних питань мешканців села Вири

     З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, згідно затвердженого графіка,  проводить особисті прийоми громадян.
     15 березня об 11.00 год. голова райдержадміністрації розпочав особистий прийом в с. Вири Сарненського району.
     До керівника райдержадміністрації звернулося більше десятка мешканців села, були поодинокі звернення та колективні.Застосування мінімальної заробітної плати при призначенні матеріального забезпечення та страхових виплат відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від 23.09.99 р. N 1105-XIV (далі - Закон N 1105)

ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
від 16.02.2017  N 3105/0/2-17/27

щодо застосування мінімальної заробітної плати при призначенні матеріального забезпечення та страхових виплат відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від 23.09.99 р. N 1105-XIV (далі - Закон N 1105)

У зв"язку з надходженням до Мінсоцполітики звернень щодо застосування мінімальної заробітної плати при призначенні матеріального забезпечення та страхових виплат відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від 23.09.99 р. N 1105-XIV (далі - Закон №1105) повідомляємо.

Пунктом 3 Розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України від 06 грудня 2016 року №1774-VІІІ (далі - Закон №1774) установлено, що мінімальна заробітна плата не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів та заробітної плати працівників та інших виплат.

До внесення змін до законів України щодо незастосування мінімальної заробітної плати як розрахункової величини вона застосовується у розмірі 1600 гривень.

Відповідно до Закону №1105 у разі тимчасової непрацездатності, вагітності та пологів, нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання застраховані особи мають право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги, які повністю або частково компенсують втрату заробітної плати (доходу) у з"язку з настанням зазначених страхових випадків.Спортивне життя на Сарненщині вирує

     Нещодавно в м. Сарни відбулися змагання за кубок області з волейболу серед жінок та шахів серед чоловіків та жінок в рамках сільських спортивних ігор Рівненщини.
     Перед початком змагань до учасників змагань з вітальними словами звернулись заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник голови районної ради Микола Костецький, народний депутат України Сергій Євтушок та голова обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Соляр.
     За доброю українською традицією всім командам були вручені запашні короваї.
     Після урочистої частини розпочалися спортивні баталії. З волейболу чемпіоном стала команда Рівненського району, друге місце посіли дівчата з Березнівського району. За третє місце команда господарів поступилася володимирецьким жінкам 1-2 та задовільнилася четвертим місцем. 
     З шахів переможцем стала команда з Володимирецького району, наші спортсмени посіли друге місце. За сарненських шахістів виступали: Параниця Олександр, Галаган Володимир та Кричильська Ольга. Трійку призерів замкнули шахісти з Березнівського району.

Віктор Михайлицький, 
в. о. завідувача сектору молоді та спорту
відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 


Відзначили 115-ти річчя аграрного ліцею

     Вчора в актовій залі ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» відбулися урочистості з нагоди 115-ти річчя ліцею. Привітати ювелярів завітали помічник народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор, заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Петро Коржевський, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, депутат районної ради Олег Жошко, керівник Міжнародного благодійного фонду «Глорія» Володимир Хомич, директор вищого професійного училища № 22 м. Сарни Володимир Городнюк, підприємці району. В залі були присутні викладачі та учні закладу, запрошені гості.