Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 7, 2017

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

      Сьогодні в районному будинку культури відбулися  урочистості, приурочені Дню місцевого самоврядування за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик,  помічника народного депутата України Сергія Євтушка Олексія Лавора, представників органів місцевого самоврядування, громадськості.
     З вітальною промовою до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук: «Вітаючи  з Днем місцевого самоврядування,  бажаю, щоб це свято об'єднало всіх нас у спільному бажанні досягти кращого життя в наших громадах, додало нам сил і бажання робити добрі справи для розвитку всіх населених пунктів нашого району». Зокрема, керівник району підкреслив, що місцеві ради нашого району вже четвертий рік живуть і працюють в умовах реформування. За цей час, було суттєво оновлене законодавство, яке регулює роботу місцевого самоврядування і наше завдання використати його для розвитку і вдосконалення роботи місцевих рад на Сарненщині.


Шановні працівники органів місцевого самоврядування району!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування.
    Переконаний, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу і разом з усією громадою, депутатами,  партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.
   Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних  проектів. 
    У цей святковий день бажаю працівникам органів місцевого самоврядування і всім жителям  району міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових професійних здобутків та звершень в ім’я процвітання нашого району.
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації