Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 6, 2017

Президент підписав Закон про житлово-комунальні послуги

     Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про житлово-комунальні послуги».

     Реалізація положень Закону сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері житлово-комунальних послуг, підвищенню їх якості, забезпеченню можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищенню ефективності його управлінням.

     Документом осучаснюються правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг, а також запроваджуються новітні моделі договірних взаємовідносин між споживачами та виконавцями послуг, побудовані на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності.

     Зокрема, його нормами визначено перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та організаційні засади їх комерційного обліку, порядок оплати за їх надання та застосування соціальних нормативів, порядок і особливості укладання, зміни та припинення договорів суб’єктами правовідносин у сфері надання житлово-комунальних послуг.

 


Глава держави: Військові, що в цьому році воювали в зоні АТО, отримають премії

     Президент Петро Порошенко наголосив, що Збройні Сили України є і надалі будуть гарантом свободи, незалежності та суверенітету України.

     «Ми переговорили з Міністром оборони, знайшли можливості і тим, хто цього року воював в зоні АТО буде виплачена одноразова грошова премія. Тим, хто був на першій лінії, ми домовились –по 5 тис. грн., тим, хто на другій лінії – по 3 тис. грн. І будемо продовжувати роботу над підвищенням рівня соціального захисту українських військовослужбовців», - повідомив Глава держави під час відвідання Міжнародного центра миротворчості та безпеки на Львівщині.

     Петро Порошенко також наголосив, що держава має піклуватися про оздоровлення, реабілітацію та лікування своїх воїнів. Зокрема, за його словами, з різних відомств, в тому числі з Національного банку України, Збройним Силам були передані реабілітаційні центри.

     Нині у Львівській області також завершується модернізація і ремонт реабілітаційного центру, що буде працювати для допомоги військовослужбовців, які зможуть відпочивати там з родинами.

  Відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників

     05 грудня в райдержадміністрації відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, членів конкурсного комітету, перевізників.

     В ході засідання було  розглянуто заяви претендентів, які подали документи на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, а саме:     «Степань-Кричильськ ч/з Корост», Степань-Грушівка, Степань-Яблунька, Степань-Мельниця, Сарни-Мар’янівка (Мар’янівка-Сарни), Сарни-Ремчиці, Сарни-Немовичі.

    За рішенням конкурсного комітету було визначено переможців конкурсу з наданням права здійснювати перевезення пасажирів по наступних маршрутах: Степань-Кричильськ, Степань-Мельниця, Сарни-Мар’янівка  (Мар’янівка-Сарни).
Голова райдержадміністрації взяв участь у першій сесії Немовицької сільської ради

    5 грудня відбулося перше засідання сесії Немовицької сільради, участь у якій взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова обласної ради Микола Драганчук, голова районної ради Руслан Серпенінов.
    Керівник району привітав новообраного голову та весь депутатський корпус з початком  роботи, та побажав продуктивної  праці на користь об’єднаної громади та району. «Районна влада налаштована на  співпрацю з новообраною територіальною громадою, і в першу чергу бажаю депутатам бути єдиними у вирішенні актуальних питань, що стосуються  життєдіяльності територіальної громади, та її подальшого функціонування», - наголосив Ярослав Володимирович. 
    Перше засідання сесії мало організаційний характер, в ході якого було обрано секретаря ради та голів постійних комісій.


Шановні військовослужбовці Сарненщини!

      Від щирого серця вітаю вас з професійним святом -  Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.
     Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах збройних сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.
     Сила та міць українськoї держави – у єднoсті армії та нарoду. Висловлюю  вам  глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  і  нашого світлого  майбутнього і  надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світу прo те, щo Україна у надійних руках. Бажаю всім військовослужбовцям Сарненщини  мужнoсті, сил, здoрoв’я і дoбра в рoдинах та мирного неба над головою.
 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації