Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 5, 2017

Що таке конфлікт інтересів? Способи його запобігання та врегулювання. Ці та інші теми обговорювали сьогодні на відео-семінарі

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулося навчання в режимі відео-зв’язку семінар-тренінг з питань роз’яснення законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України „Про запобігання корупції”, який проводився Рівненською облдержадміністрацією спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Програми розвитку ООН в Україні за участю керівника апарату райдержадміністрації Василя Стельмаха, керівників та спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних громад району.  В районі відзначили військовослужбовців та волонтерів

   Сьогодні в Сарненському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів. Участь в заході взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор,  військовослужбовці, громадськість району.
   У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук подякував всім хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил України, висловив впевненість, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави. Зокрема, Ярослав Володимирович підкреслив, що відзначаючи День Збройних Сил України, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я  свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність тих, хто нині зміцнює обороноздатність країни!  З нагоди свята голова райдержадміністрації побажав військовим та їх родинам  міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною.


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

 17 листопада 2017 року на базі  Сарненської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. Склад учасників наступний: 8 клас – 5 учнів, 9 клас - 8 учнів, 10 клас – 4 учнів, 11 клас – 4 клас. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас
Прізвище, ім’я учня
Навчальний заклад
Вчитель
Кількість балів
Місце
8
Аврамишин
Аліна
Сарненський районний ліцей «Лідер»
Шмигельська О.А.
69
І
8


Засідання навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів

23 листопада 2017 року в КЗ «Сарненський районний будинок дітей та молоді» було проведено друге засідання навчально-методичного проекту підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів з теми «Технології використання метафор та метафоричних асоціативних карт у практиці роботи психолога».
Модуль 2 «Робота з підлітками та їх батьками. Використання метафоричних карт при проведенні консультацій» реалізувався через розгляд наступних питань:
- Особливості взаємодії з підлітком.
- Самоідентифікація підлітка та її порушення.
- Використання МАК у роботі з самоідентифікацією.
- Створення алгоритму роботи з підлітком через організацію роботи з батьками.
- Причини виникнення проблемної поведінки у підлітка.
- Методика «Будинок» для визначення міри задоволення потреб дитини в сім’ї.
- Організація консультативної роботи з батьками, спрямованої на вирішення проблемної поведінки підлітка.
- Робота із залежностями засобами МАК.Семінар-практикум для вчителів математики

24 листопада 2017 року на базі Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районний семінар-практикум для вчителів математики з теми «Компетенції та компетентнісний підхід у сучасній освіті».
Завдання методичного заходу були наступні: актуалізація установки вчителя на цінність самореалізації у своїй професії; формувати у педагогів потребу усвідомлювати свої сильні і слабкі сторони; розвивати потяг до пізнання своїх здібностей і особистих якостей; стимулювати інтерес до творчості, ініціативу; підвищення професійної майстерності педагогів, ознайомлення із досвідом роботи вчителів математики щодо реалізації змісту нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти.
Семінар складався з трьох модулів: теоретичний , практичний , рефлексивний.
Перший модуль розпочала методист районного методичного кабінету Кушмирук О.С., яка розповіла про компетенції та компетентнісний підхід сучасній освіті. Також у її виступі йшлося про важливі напрямки нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти у реалізації математичної освіти та запровадження інноваційних форм роботи на уроках математики.
Продовжили роботу Ющик Т. В. та Свирид С. С., учителі математики Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., які розкрили реалізацію диференційованого підходу на уроках математики. Ветрова Л.І., вчитель математики Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник ШМО вчителів математики, фізики , інформатики, презентувала роботу методичного об’єднання, науково-методичну тему, завдання та результати роботи вчителів.
У ході практичної частини учасники семінару-практикуму переглянули уроки математики у 5-Б класі з теми «Рівняння» та у 6-Б класі «Множення і ділення звичайних дробів».
При підведенні підсумків учителі висловились у «відкритий мікрофон» про актуальність проблеми, високий рівень підготовки та практичну значимість семінару.Висловлюємо щиру вдячність всім, хто відгукнувся та зробив свій внесок у допомогу нашим воїнам

Учнівські та педагогічні колективи району активно долучились до ініціативи волонтерського руху щодо забезпечення необхідним раціоном харчування наших військових, які тримають оборону в Донецькій та Луганській областях. Завдяки всім небайдужим, які долучилися до збору було зібрано та відправлено нашим бійцям на схід країни крупи, картоплю, капусту, буряк,моркву, цибулю, часник, вермішель, консерви рибні та м’ясні,згущене молоко, мед, сухі гриби, сухі фрукти, печиво, варення з фруктів та ягід консервоване, огірки та помідори мариновані, салати консервовані (овочеві, грибні), гриби консервовані, олію, сало, смалець, тушонку, чай, каву, цукор.
Висловлюємо щиру вдячність всім, хто відгукнувся та зробив свій внесок у допомогу нашим воїнам, продемонструвавши свою небайдужість та співчуття тим, хто в холодних приміщеннях під звуками обстрілів мріє про довгоочікуваний мир в Україні.

Фотозвіт за адресою:
https://postimg.org/gallery/32bqfkccg/ПЛАН роботи Сарненської районної державної адміністрації на грудень 2017 року

  

 

Зміст заходу

Обґрунтування необхідності

здійснення заходу

Термін виконання

Відповідальні за виконання

 

Засідання колегії районної державної адміністрації

 
 
 
 
 

Про підсумки проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу№ 534 від 30 листопада 2017 року "Про районну цільову програму соціально - правового захисту дітей-сиріт дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2018 - 2020 роки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

30 листопада  2017 року                                                                         № 534

 
 
Про районну цільову програму
соціально - правового захисту дітей-сиріт
дітей, позбавлених батьківського піклування,
та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах,
на 2018 - 2020 роки
 

Відповідно до статей 2, 22, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування":

 

1.     Схвалити районну цільову програму соціально - правового захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2018 - 2020 роки (далі – Програма), згідно з додатком.

2.     Службі у справах дітей райдержадміністрації подати Програму районній раді на затвердження в установленому порядку.№ 533 від 29 листопада 2017 року "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови  районної  державної  адміністрації

 

29  листопада  2017 року

                      № 533
 
Про затвердження  Переліку адміністративних  
послуг, що надаються через відділ з
 обслуговування Центру надання
адміністративних послуг

Сарненської районної державної адміністрації№ 528 від 29 листопада 2017 року "Про проведення інструкторсько-методичного заняття Сарненським районним військовим комісаріатом на базі Ремчицької сільської ради"

   Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 

  29 листопада 2017 року                                                                             №528              

                   

Про проведення інструкторсько-методичного заняття Сарненським районним військовим комісаріатом на базі Ремчицької сільської ради