Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 1, 2017

В музеї відкрилась виставка, присвячена 500-річчю реформації

       Сьогодні в історико – етнографічному музеї відкрилась виставка, присвячена 500- річчю реформації. Вона створена завдяки зусиллям протестантських громад нашої області, дослідників протестантизму і розповідає про історію виникнення цієї релігійної течії в Європі і на Рівненщині – зокрема. Цікаву екскурсію по експонатах виставки зробила кандидат історичних наук Ліна Бородинська. Така виставка раніше працювала в Рівненському історико – краєзнавчому музеї, а в Сарнах її відвідати можна впродовж грудня цього року.
     На відкритті виставки взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах, помічник-консультант  народного депутата Сергія Євтушка Олексій Лавор, представники релігійних громад, громадськість м. Сарни.


« Повір у себе»

     Сьогодні в Чудельській спеціальній  загальноосвітній школі №2 І-ІІ ступенів відбувся шкільний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе» за участю першого  заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, керуючого справами районної ради Вячеслава Шимка, педагогічного колективу, учнівської молоді. Захід відбувається щорічно і приурочений до Дня людей з обмеженими фізичними можливостями. 
     Звертаючись до дітей навчального закладу, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець побажав їм завжди вірити в себе , творчої наснаги, міцного здоров’я, успіхів в усіх починаннях, а також вручив дітям цінні подарунки. Урочистий концерт відбувся за участі учнів Чудельської спеціальної школи, які виконали музичні композиції та  показали свої творчі здібності.


До відома платників податків

      07 грудня 2017 року у м.Києві (вул.Хрещатик 14, готель «Хрещатик») відбудеться Національний агрофорум для платників податків на тему: «Податки.Фінанси.Право». З питань участі у форумі звертайтесь до Філії ДП «Сервісно-видавничий центр» в Рівненській області (директор – Новікова Ольга Іванівна) за номером телефону (0362) 28-89-20, 28-28-79, 0678118401.
       Початок семінару: 10 год оо хв (початок реєстрації  з 09 год 30 хв).

                                                                                        Сарненська ОДПІШановні мешканці та гості міста!

     Запрошуємо Вас взяти участь у заходах з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, які відбудуться 5 грудня 2017 року:

      з 9.00 год. до 13.00 год. - у в/ч А-0153 м.Сарни відбудеться день відкритих дверей;

     о 15.00 год. - в районному будинку культури відбудуться урочистості.

 

     Оргкомітет Шановні працівники прокуратури!

     Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури України! Захистити демократичні права громадян, забезпечити їм свободи, гарантовані Конституцією, стояти на сторожі інтересів України та її народу - такі завдання стоять сьогодні перед працівниками органів прокуратури. Впевнений, що високий професіоналізм, безкомпромісність працівників органів прокуратури, примножені на досвід і знання, сприятимуть збереженню політичної стабільності, громадського миру та спокою, зміцненню законності та правопорядку в районі.
     Бажаю вам високих професійних досягнень, душевного спокою та злагоди. Здоров’я вам та вашим родинам, миру та добробуту довіри і поваги від людей.


Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації