Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 9, 2017

Сарненська РДА долучилася до радіодиктанту національної єдності

   Сьогодні  у райдержадміністрації з нагоди Дня української писемності і мови, відбулося написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Радіодиктант національної єдності традиційно відбувається у День української писемності та мови – 9-го листопада і звучить на Першому каналі Українського радіо. Основним  девізом цьогорічного радіодиктанту –  було гасло "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".
 Участь у написанні диктанту взяли заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах, керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації.

Сарненщину відвідав директор Львівського територіального управління НАБУ

      Сьогодні в малому залі райдержадміністрації, відбулася зустріч представників громадських організацій та бізнесу Сарненського району з Директором Львівського територіального управління Національного  антикорупційного бюро України Тарасом Лопушанським.
    В ході зустрічі  Тарас Васильович ознайомив громадськість району з роботою антикорупційного бюро, його основними завданнями і функціями та поділився першими здобутками. Також, закликав громадян бути активнішими та  повідомляти про факти корупції до Національного антикорупційного бюро України.
 


У селі Цепцевичі невдовзі розпочнеться будівництво нового навчального закладу

     08 листопада в Цепцевицькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука та голови районної ради Руслана Серпенінова з батьками учнів навчального закладу.

     Під час зустрічі батьки були проінформовані про те, що будівництво нового приміщення навчального закладу почнеться вже в цьому місяці. Запроектована будівля передбачена для навчання 820 дітей.

     З обласного бюджету на будівництво вже виділили 1 мільйон 100 тисяч гривень. Цьогоріч, зокрема, планують звести фундамент. У майбутньому це буде сучасний європейський заклад. Трьохповерхове приміщення складатиметься із 4-х корпусів для навчальних класів, майстерень, спортзалу та їдальні. Збудують також очисні споруди і котельню. Загалом вартість новобудови оцінюють у 81 мільйон гривень.

     Нагадаємо, село Цепцевичі – один з лідерів по народжуваності в Україні. З кожним роком кількість учнів тут збільшується, так що нині навчаються у три зміни. Тож будівництво нового приміщення актуальне. 
    

 


Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва

       Прийміть  найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, стали головними життєвими орієнтирами. Це свято відгукується у душах гордістю за українську культуру, рідне слово, мову, славну історію, адже саме культура і мова об’єднані в царині духовних цінностей кожної людини і всього суспільства. Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.
       Високо ціную ваш внесок у розвиток культури Сарненщини. Без вас не обходиться жодне свято у районі. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого поліського краю!
    Бажаю вам творчого натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім нам працю. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії та мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість життєвих перемог. Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації