Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 8, 2017

В районі відзначили працівників культури

     Сьогодні, напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в Сарненському районному будинку культури відбувся урочистий захід. Участь в ньому взяли, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник голови районної ради Микола Костецький та міський голова Світлана Усик.
     У своєму вітальному слові заступник голови райдержадміністрації  Наталія Параниця зазначила, що: «Без вас не обходиться жодне свято у районі. ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого поліського краю». Зокрема, Наталія Миколаївна підкреслила, що  працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

     До працівників культури з найщирішими привітаннями звернулися заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Едуард Раковець, директор Сарненської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Надія Рибачок, командир військової частин А-0153 Олександр Сварицевич .  За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок  у розвиток української культури та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва кращих працівників було нагороджено грамотами управління культури і туризму облдержадміністрації, спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками міського голови.
     Після офіційної частини відбувся святковий концерт, який присутнім подарував  вокально - інструментальний ансамбль  « Хлопці з боку +».Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України»

     Закон створює засади національної системи кібербезпеки як сукупності політичних, соціальних, економічних та інформаційних відносин разом із організаційно-адміністративними та техніко-технологічними заходами державного і приватного секторів та громадянського суспільства.

     Законом визначено правові та організаційні основи забезпечення захисту життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства та держави, національних інтересів України у кіберпросторі, повноваження і обов'язки державних органів, підприємств, установ, організацій, осіб та громадян, основних засад координації їх діяльності, а також базових термінів у сфері кібербезпеки.

     Документ також визначає основні об'єкти кіберзахисту, які в сукупності складають критичну інфраструктуру країни, принципи забезпечення кібербезпеки та  національна система кібербезпеки. Згідно Закону, Президент України координує діяльність у сфері кібербезпеки через очолювану ним Раду нацбезпеки і оборони України.

     Прийняття цього Закону дозволяє впровадити комплексний підхід під егідою держави і у тісному співробітництві з приватним сектором і громадянським суспільством та створює умови для забезпечення кіберзахисту критично важливих інфраструктурних об'єктів України.

     В Законі враховано низку пропозицій експертів НАТО і Євросоюзу.