Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 4, 2017

У 2018 році педагогів знову чекає підвищення зарплати

     У бюджет 2018 року закладено підвищення оплати праці педагогів на 1 тарифний розряд та фіксовану надбавку в 20%. За словами Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, підвищення зарплати педагогів на 2018 рік передбачатиме просування оплати праці на 1 тарифний розряд єдиною тарифною сіткою, фіксування надбавки за престижність на рівні 20% для всіх вчителів, а для кращих надбавка буде 30%.
    «Якщо зараз обсяг надбавки за престижність – рішення місцевої влади, то з 2018-го ми робимо її обов’язковою. Очевидно, що ці гроші передбачені в межах освітньої субвенції, яку ми даємо на зарплати вчителів з держбюджету. Кращі педагоги – наприклад, ті, що візьмуть перший клас в межах реформи НУШ, вчителі в інклюзивних класах та інші мають отримати надбавку на рівні 30%», – зазначила посадовець.
    У Міністерстві роз’яснили, що цього року зарплату вчителів розраховували за формулою, тобто адресно для кожного регіону, враховуючи особливості місцевості та кількість учнів. Грошей вистачить. Адже наприкінці 2017 року залишиться 6 млрд невикористаної освітньої субвенції – тобто це ті кошти, які дали на місця для зарплат вчителям, а до кінця року їх фізично не використають. Навіть, якщо розраховувати збільшення на 25% навіть без цих 6 млрд, все збігається.


4 листопада – День залізничника

      Вчора в міському будинку культури «Залізничник» відбулися урочистості до Дня залізничника. Привітати залізничників району прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець,  голова районної ради Руслан Серпенінов,  міський голова Світлана Усик.
     В день професійного свята перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець побажав всім залізничникам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі. Зокрема, Іван Петрович звернув увагу що це свято стосується чи не кожного жителя району, адже доля багатьох сарненчан тісно пов’язана з працею на сталевих магістралях.
     В рамках заходу за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди святкування  Дня  залізничника кращих працівників залізничних організацій було нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками міського голови. Чудовим подарунком залізничникам став святковий концерт учасників художньої самодіяльності. 
 


ДНЗ «Льонок» 50 років

   3 листопада радісну подію відзначив  Степанський  дошкільний навчальний заклад «Льонок» . Рів­но 50 років тому  ма­ленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудо­ва­ного дитсадка. На урочистості завітали: голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук,  голова районної ради Руслан Серпенінов, Степанський селищний голова Віктор Коротчук, депутат районної ради Богдан Лазарчук, ветерани-працівники ДНЗ, випускники попередніх років, вихованці закладу та їхні батьки. 
  Виступаючи з вітальним словом перед присутніми голова райдержадміністрації  Ярослав Яковчук побажав навчальному закладу про­цвітання, пра­ців­н­кам – задоволення від улюб­леної роботи, а маленьким вихо­ванцям – рости здоровими, ро­зум­ними і не забувати дороги до світлого Дому їхнього дитинства.
   Працівникам закладу було вручено подарунковий сертифікат на 5000 гривень від райдержадміністрації,районної ради, та народного депутата України Сергія Євтушка на придбання музичного центру.