Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 23, 2017

Вшанували жертв Голодоморів

       Сьогодні в Сарненському історико - етнографічному музеї відбувся вечір пам’яті 85-ї річниці Голодомору в Україні. Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, представники громадськості.
      Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук зазначив, що Голодомор є великою трагедією Українського  народу, і ми завжди повинні пам’ятати про мільйони безневинних жертв, яких  прирекла на смерть радянська тоталітарна система. Зокрема, Ярослав Володимирович підкреслив, що Голодомор є одним з найбільших злочинів ХХ століття проти людяності.
      Під час вечора-реквієму  працівники музею в формі виставки  відтворили жахливі роки голодомору в Україні,  у залі музею представили велику кількість фотохронік про Голодомор, а також учасники переглянули уривки документальних фільмів про події 1932-1933 років. В рамках заходу присутні вшанували пам'ять жертв Голодомору хвилиною мовчання та запалили свічку пам’яті. 


Керівник району провів чергове засідання колегії райдержадміністрації

     Сьогодні  в райдержадміністрації відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації під головуванням голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука.  

     У роботі колегії взяли участь члени колегії, голови територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ та запрошені.

     На порядок денний було винесено чотири питання: про стан проведення профілактично-роз’яснювальної роботи з неповнолітніми жителями Сарненського району з метою запобігання вчиненню ними протиправних дій; про виконання заходів з недопущення занесення та розповсюдження збудника африканської чуми свиней на території району; про стан та перспективи розвитку галузі сільського господарства району; про взаємодію райдержадміністрації з правоохоронними органами району та вдосконалення роботи в сфері протидії несанкціонованому видобутку бурштину-сирцю в Сарненському районі.

     За результатами розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.

     По завершенню роботи засідання колегії, голова райдержадміністрації провів нараду з керівниками територіальних громад.

     Під час наради були розглянуті наступні питання: про стан та перспективи об’днання територіальних громад в районі; про організацію підготовки і проведення новорічно-різдвяних свят; про порядок використання земельних часток (паїв); про виконання планових завдань щодо призову громадян на строкову службу до Збройних Сил України.Селу Люхча – 440 років

     21 листопада  440 років відсвяткувало село Люхча, яке є  одним  з наймальовничіших сіл нашого району. У сільському будинку культури відбулося урочисте святкування з нагоди свята за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, громади села та запрошених гостей.
   Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук привітав жителів Люхчі зі святом, побажав  миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій, щоб  кожен день був зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням, а також чим по швидшого об’єднання в територіальну громаду. Зокрема, Ярослав  Володимирович підкреслив, що районна влада спрямує всі зусилля щоб життя в селі ставало комфортним та сучасним.
    Зі словами щирих вітань до присутніх звернулися голова районної ради Руслан Серпенінов,  в.о. сільського голови Сергій Клочко, голови Стрільської та Любиковицької сільських рад Віктор Сергійчук  та  Оксана Саванчук.