Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 21, 2017

«Шкіряний м’яч» засвічує юні зірки

     У жовтні-листопаді 2017 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та комплексної ДЮСШ «Колос» на Сарненщині проходили зональні та фінальні районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 р.н., 2005 р.н., 2006 р.н. та 2007 р.н..

     У змаганнях взяли участь 68 команд із загальноосвітніх навчальних закладів Сарненського району у чотирьох вікових групах, які проходили у шістьох зонах. Переможці зональних змагань, а таких виявилося 20 команд, вийшли у фінал, який відбувся на Сарненському стадіоні «Мрія». Усі без винятку ігри пройшли в цікавій безкомпромісній боротьбі.

     У фінальних змаганнях з футболу серед молодшої вікової групи 2007 р.н. третє місце посіли учні Стрільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель - Олег Зіневич та Василь Ревич), команда Сарненської ЗОШ І-ІІІ    ст. №4 (вчитель - Олег Красько) посіла друге місце, футболісти Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель – Ігор Довгалюк) здобувши максимум очок стали переможцями змагань серед наймолодших юнаків.Протокол №4 засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації

  Протокол №4

засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування,

архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації

 
 
від 03 листопада 2017 року                                                                                  м Сарни
 
Присутні:
 
Ражик
Ярослав Миколайович

– начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації, голова ради

 
 

Погранична

Антоніна Миколаївна

 

– директор комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро», секретар ради21 листопада – День Гідності та Свободи

      Сьогодні, 21 листопада, жителі району зібралися в парку «Героїв майдану». Саме  в цей день ми згадуємо громадянський подвиг, вшановуємо патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. 
     Участь в урочистому мітингу та покладанні квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні з нагоди  Дня Гідності та Свободи взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, військовослужбовці, трудові колективи підприємств, установ, організацій, громадськість та учні загальноосвітніх навчальних закладів міста.
    В рамках заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про Героїв які загинули на майдані та на Сході нашої держави.


Шановні земляки!

       Щиро вітаю  вас зі святом – Днем Гідності та Свободи! В цей день ми згадуємо громадянський подвиг, вшановуємо патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Учасники буремних революційних подій продовжили  багатовікову боротьбу українського народу за свою свободу та незалежність.
      Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, допоки не виконані усі вимоги Майдану, і не втілені у життя його ідеали!
    Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації. Щиро дякую кожному з вас, дорогі Сарненці, за ваш патріотизм, за те що робите все можливе, що б Україна стала новим обличчям демократичної Європи.
     Шановні земляки! Щиро вітаю вас з Днем Гідності та Свободи. Бажаю усім добра, злагоди і непохитної віри в перемогу. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинний затишок  у домівках кожного жителя району. Ми зуміємо подолати всі труднощі,  заради світлого майбутнього Української держави. Миру всім нам! Слава Україні!
 

                                                                                                          Ярослав Яковчук,

голова райдержадміністрації


Сарненщина багата творчими людьми

     20 листопада в читальній залі Сарненської районної бібліотеки відбулася презентація книги  Зої Федорчук «Падав тихий сніг» за участю заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Едуарда Раковця, громадськості, колег та друзів Зої Георгіївни. Подія викликала жвавий інтерес  громадськості міста, тому на презентацію прибуло чимало шанувальників творчості письменниці. Авторка книги - поетеса, прозаїк , член національної спілки журналістів України.
    У своєму вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця побажала поетесі подальших творчих здобутків, не зупинятися на досягнутому, наснаги і, головне, міцного здоров’я для реалізації всіх наступних задумів.
    Презентація пройшла в доброзичливій атмосфері, де були зачитані уривки з книги, а також шанувальникам творчості вдалося поспілкуватися з авторкою в форматі діалогу, в ході якого  авторка книги розповіла про історію видання книги та події, які в ній відображені.
 


Інформаційне повідомлення

     У зв’язку з ліквідацією Управління Національного банку України в Рівненській області (поштова адреса: вул. Симона Петлюри, 10, м. Рівне, 33028), реформуванням регіональної мережі Національного банку України, з 01.11.2017 припиняється приймання поштової кореспонденції, надісланої до Національного банку України за вищезазначеною адресою.
  Листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовими адресами:
    вул. Інститутська, 9, м.Київ,01601;
  вул. Коперника, 4, м.Львів,79005 (щодо отримання довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют,банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і перебувають за її межами).