Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 17, 2017

Представники Сарненщини переймали польський досвід роботи

     З 4 по 14 листопада  перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець та завідувач сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тамара Пупко  перебуваючи у складі делегації від Рівненської області,  відвідали Вармінсько-Мазурське воєводство Республіки Польща. Серед основних завдань делегації було  вивчення  та запозичення польського досвіду у сфері реалізації державної політики, спрямованої на охорону навколишнього природного середовища та водного господарства, способів використання природних ресурсів, а також ознайомлення з роботою органів місцевого самоврядування.
    В ході візиту делегація ознайомилася з  роботою очисних споруд стічних вод найбільших міст воєводства, фінансово-економічними аспектами формування тарифної політики у сфері водопостачання та водовідведення, застосування сонячної енергії та законодавчою базою Європейського союзу у сфері захисту навколишнього середовища, а також відвідали низку інфраструктурних об’єктів, які спеціалізуються на охороні навколишнього природного середовища.


Поранені на Майдані у Києві отримають статус постраждалих учасників Революції Гідності

     Мінсоцполітики розробило зміни до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” з метою визначення статусу для осіб, які одержали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), що не призвели до інвалідності, під час участі у Революції Гідності.

     14 листопада ц.р. Верховна Рада проголосувала за ці зміни (261 голос – «за»).

     «Тим самим ми відновлюємо соціальну справедливість відносно майже тисячі громадян, які отримали поранення під час участі у масових акціях громадського протесту проти режиму Януковича та за євроінтеграцію, що відбулися в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року. Не маючи ніякого статусу, вони не мали права й на пільги, що передбачені Законом „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” для інвалідів війни та учасників бойових дій. Тому було прийнято рішення щодо визначення абсолютно нової категорії, якій надаватиметься статус «Постраждалий учасник Революції Гідності». Відповідно будуть забезпечені й пільги, дотичні до учасників бойових дій. Порядок надання такого статусу визначатиметься Кабінетом Міністрів», - роз’яснила начальник управління у справах ветеранів та учасників АТО Мінсоцполітики Олександра Тарасова, коментуючи рішення Парламенту.Шановні аграрії Сарненського району!

     Щиро вітаю вас з Днем працівників сільського господарства! Це свято справжніх господарів української землі, які щоденною працею прославляють наш край.  В усі часи, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання.

     Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі, але  завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню Сарненський район демонструє позитивну динаміку в розвитку сільського господарства. Завдяки господарському ставленню до землі, професіоналізму, впровадженню сучасних технологій, ви забезпечуєте продовольчий кошик мешканців району якісними та доступними продуктами.

     Дозвольте від щирого серця подякувати вам, за те, що ви зберігаєте і примножуєте традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

     Бажаю всім сільським працівникам Сарненщини міцного здоров’я, радості. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.


Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації
 


Шановні студенти Сарненщини!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня студента. Студенти завжди вирізнялися прагненням до національного відродження та утвердження української державності. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у громадських перетвореннях значною мірою залежить майбутнє Сарненського району. Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у велику справу, побудови демократичної процвітаючої України. Переконаний, сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.Бажаю вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх мрій та життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації