Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 15, 2017

У Сарнах відкрили ізолятор тимчасового тримання

   14 листопада на базі Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області   відкрили новий, облаштований за європейськими стандартами, ізолятор тимчасового тримання за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, заступника голови Національної поліції України Костянтина Бушуєва, начальника ГУНП в Рівненській області Валерія Самчука,  міського голови Світлани Усик, правоохоронців, громадськості, представників ЗМІ.
   Ізолятор тимчасового тримання у Сарнах розрахований на 22 особи і став другим в Україні, який відповідає європейським нормам і стандартам. Кожна із семи камер ізолятора, де можуть утримуватися від 3 до 5 чоловік, обладнана санітарним вузлом, необхідними меблями та телебаченням. Затримані, взяті під варту особи або ті, хто перебуває під адміністративним арештом чи засуджені, яких доставлятимуть для проведення слідчих дій, забезпечуватимуться триразовим харчуванням. До душової кімнати подається гаряча вода, а камери та інші приміщення ІТТ опалюються автономною котельнею. В ізоляторі тимчасового тримання є медичний кабінет, кімната для побачень. У закладі також використано передові технології організації охорони, цілодобового відео-спостереження, зв'язку та пожежної сигналізації.
    В рамках заходу заступник голови Національної поліції України вручив ключі від службового автомобіля «Renault Dokker» працівникам установи.


2018 – Рік реалізації в Україні проекту «Я маю право!»

     Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

     Документ сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав.

     Відповідну ініціативу Глави держави, Уряду щодо посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги було розглянуто на засіданні Національної ради реформ.

     Під час обговорення Президент повідомив, що пропонується започаткувати спільну програму «Я маю право».

     «І це буде не просто правова безоплатна допомога у судах, яка є і зараз. А це – безоплатні юридичні консультації, на які будуть мати право найменш захищені верстви населення», - наголосив Глава держави.

     «Це надзвичайно важливо. Я впевнений, що ця програма підвищить рівень захисту конституційних прав і свобод громадян, в тому числі, і з юридичної точки зору», - підкреслив Петро Порошенко.

  



Наступний рік має стати роком успіху України

     Про це у своєму відеозверненні сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

     «Наступний 2018 рік має стати роком успіху України, оскільки Уряд спільно з Парламентом та Президентом напрацював немало важливих для держави рішень, які очікують на подальше ухвалення та впровадження», розповів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

     Він підкреслив, що одним з таких рішень є проект Державного бюджету на 2018 рік, який Уряд вчасно подав в Парламент, і сьогодні документ розглядатиметься у Верховній Раді у першому читанні.

     За словами Прем’єр-міністра, цей бюджет передбачає ріст економіки на 3%, але цей показник може бути більшим. Все буде залежати від подальших кроків та дій. Але навіть 3% означають, що ми виробимо на 400 млрд грн більше продукції, ніж у 2017 році. Десятки тисяч людей отримають роботу, зарплату, а економіка буде розвиватися.

     Як підкреслив Володимир Гройсман, запропонований Урядом бюджет є чітко пріоритезованим. Так, в документі визначені видатки на безпеку й оборону на рівні майже 165 млрд грн.