Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лист 2017

Листопад 30th

В районі відбулася відправка гуманітарної допомоги в зону АТО

     Сьогодні у рамках допомоги бійцям у зоні АТО волонтерським центром «Сарни» було відправлено допомогу в населений пункт Троїцьке на Луганщині. Завдяки всім небайдужим, які долучилися до збору було зібрано близько 12 тонн гуманітарної допомоги, в тому числі продуктів харчування  та теплого одягу.    
       Волонтерський центр «Сарни» висловлює подяку усім, хто долучився до збору допомоги, зокрема: Сарненській райдержадміністрації, відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації, районній раді,  АЗС «Журавлина», ТзОВ «Топаз»(Клесів), Заводу металевих виробів м.Сарни, Сарненському хлібозаводу,  піцерії «Мафіозі» , кафе «Саша», приватним підприємцям Олексію Дорожко, Михайлу Костюкевичу, Олександру Бурячинському, Руслану Шапірку, Кузьмівській сільській раді, Великовербченському та Степанському споживчим товариствам, жительці смт. Клесів Наталії Мамонтовій, жительці с. Карасин Надії Твердій, пресвітеру  церкви ХВЄ  с. Тинне Олександру Котку,  реанімаційному відділенню Сарненської  ЦРЛ, жителям сіл Люхча та Тинне, юнакам-волонтерам з с.Любиковичі.


Відбувся семінар для секретарів місцевих рад

    Сьогодні в малій залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар для секретарів місцевих рад району під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Василя Стельмаха, за участю начальників та головних спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації.
      В ході семінару було обговорено одинадцять питань, зокрема: про співпрацю виконкомів місцевих рад та районного центру зайнятості; про забезпечення належного контролю за виконанням та інформуванням райдержадміністрації про стан виконання на території ради розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації та документів органів виконавчої влади вищого рівня; про відповідність чинному законодавству України рішень виконкомів місцевих рад, розпоряджень сільських, селищних, міського голів; про дотримання визначеного порядку при поданні відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців.


Листопад 29th

Сарненська райдержадміністрація посіла ІІІ місце в районній Спартакіаді до Дня місцевого самоврядування

     З метою залучення посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів, державних службовців до систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя 24 та 28 листопада 2017 року в спортивних залах Сарненського педагогічного коледжу та  районного будинку дітей і молоді відбулася ХІІІ районна Спартакіада до Дня місцевого самоврядування. 

     В спортивних змаганнях приймали участь 5 команд, а саме: Сарненська районна державна адміністрація; депутати Сарненської районної ради та виконавчий апарат районної ради; депутати міської ради та виконавчий апарат міської ради; сільські, селищні голови, секретарі рад та посадові особи місцевого самоврядування сільських, селищних рад та новостворена команда Немовицької ОТГ.

     Команди демонстрували свою майстерність у волейболі, міні-футболі, настільному тенісі, шахах, шашках та дартсі.

     Всі ігри пройшли у цікавій та безкомпромісній боротьби, а переможець виявився тільки в останньому виді спорту. Отож, завдяки успішній грі у міні-футболі Сарненська районна рада стала переможцем Спартакіади у загальнокомандному заліку набравши в сумі 18 балів. На один бал менше в активі Сарненської міської ради, яким дісталися срібні нагороди, а трійку призерів замкнули працівники Сарненської райдержадміністрації з 11 балами. 
 До уваги споживачів природного газу!

     Повідомляємо Вас, що для коректного розрахунку обсягу спожитого природного газу Вам необхідно щомісячно фіксувати показання лічильника станом на перше число і передавати їх з 1 по 5 число місяця, наступного за звітним .

     Передати показання Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

     Відправити SMS-повідомлення на номер 7104, формат повідомлення:

номер особового рахунку (10 цифр) і через пробіл показання лічильника (до 5 цифр):

      
     Повідомити по телефону (0362) 461- 104, або 067- 01 -01-104
 
     (всі телефони багатоканальні);
 

     Самостійно залишити показники лічильника в голосовому меню IVR за вказаними вище телефонами.

  Відбувся ІІІ фінальний етап І туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. ОТГ»

     26 листопада 2017 року у спортивній залі Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбувся ІІІ фінальний етап І туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. ОТГ», який був організований працівниками«Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням Національного олімпійського комітету України в Рівненській області та з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації .

     На початку змагань директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Тетяна Василенко привітала всіх учасників з початком нового вже 8 сезону спортивної гри «Сімейні перегони», а старший суддя працівник обласного центру «Спорт для всіх» Андрій Семенюк розповів про регламент проведення даної гри. Приємним є той факт, що батьки знаходять час аби спільно та з користю провести його зі своїми дітьми, привчаючи їх до занять спортом та ведення здорового способу життя.

     Позмагатися в таких видах спорту, як: футбол, баскетбол, флорбол, фітбол та в інтелектуальному конкурсі «Спортивні асоціації», з'їхалося сім команд, з них 5 сімей з Сарненського району, а саме: сім'ї Кухоцьких, Довгалюків, Жабчиків, Самків, Михайлицьких та сім'я Серків представляла Дубровицький район, сім'я Гузоватих з міста Вараш.

     В ході спортивних естафет всі колективи намагалися показати максимум своїх можливостей. На дистанціях, які були у формі зиґзаґу, діти та дорослі вправлялися з різноманітними спортивними м’ячами, гімнастичними обручами, скакалками, ракетками та іншим інвентарем. В спортивній залі розгорнулося справжнє сімейне свято, де одночасно разом з батьками змагалися наймолодші учасники, які ще навіть не досягли шкільного віку.

     Попри такий товариський настрій на змаганнях, під час виконання естафет кожен докладав максимум зусиль, аби хоч не декілька секунд випередити своїх суперників. Підсумком такого непоступливого протистояння стали дуже високі загальнокомандні результати, які продемонстрували всі колективи. Але переможець завжди може бути тільки один. Цього разу найкраще виступила сім’я Серко (Дубровицький район село Озерськ). Срібло виборола сім’я Кухоцьких (м. Сарни), а замкнула трійку призерів сім'я Гузоватих (м. Вараш).

     Під час урочистого нагородження кожен учасник отримав сувеніри від організаторів, призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами, а тріумфатори окрім можливості виступити в суперфіналі отримали ще й спортивні подарунки, які будуть допомагати їм готуватися до нових стартів.«Фаворит» продовжує здобувати трофеї і в новому сезоні

     26 листопада 2017 року у спортивних залах Сарненського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету та ліцею «Лідер» відбулися ігри «Кубок відкриття волейбольного сезону 2017-2018 років».

     На урочистому відкритті були присутні заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, голова районної федерації волейболу Олександр Бурячинський та головний суддя змагань Петро Антончик.

     У вітальному слові Микола Костецький від себе особисто, від імені голови районної ради Руслана Серпенінова, депутатського корпусу та від імені голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука привітав усіх учасників змагань з відкриттям нового сезону. Побажав усім  здоров’я, сили, наснаги, спортивного та олімпійського гарту, який би й надалі панував серед молоді Сарненщини. Участь у змаганнях взяли 7 команд.

     Ігри виявились видовищними, запальними та інтригуючими, з безліччю цікавих моментів. В першій підгрупі "А" команда «Фаворит» (м.Сарни) почергово здолала студентів з педколеджу і «Спартак» (с.  Люхча) по 2-0 та вийшла у фінал. За друге місце в групі студенти були сильнішими за  «Спартак» 2-0.

     В підгрупі "Б" ігри проходили за олімпійською системою. Спочатку міська команда «Олімп» обіграла "Магістраль", а "Маяк" (с.Зносичі) - "Случ" (с.Тинне) по 2-0. За вихід у фінал міські волейболісти виявилися сильнішими 2-0. Отож за кубок у фіналі зустрілися «Фаворит» та «Олімп». Перемогу здобула команда «Фаворит» (м.Сарни) з рахунком 2:0 (25-21, 25-17). 
Листопад 27th

25 листопада на Рівненщині, як і по всій Україні, стартувала акція «16 днів проти насильства»

   Щорічна акція “16 днів проти насильства” (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:
25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини. У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі. Таким чином,  майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини.
     В області будуть проводитися інформаційні заходи, навчання, семінари, конкурси, тренінги, зустрічі, виставки та флеш-моби. Кожний день акції буде присвячений боротьбі з різними формами насильства, що є порушенням прав людини. Акція проводиться для того, аби привернути якомога більшу увагу до цієї проблеми. Проблема насильства над людьми, на жаль, є актуальною і для нашої області. Адже, з початку року на Рівненщині зафіксовано більше 2 тисяч звернень щодо насильства в сім’ї, найбільше звертаються за допомогою жінки. Тому, важливо проводити дані акції аби роз’яснювати населенню, що приховування подібних фактів, приводить до скоєння злочинів і надалі.


Листопад 24th

Стартувала районна Спартакіада до Дня місцевого самоврядування

     З метою залучення посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів, державних службовців до систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя та виявлення сильнішої команди, в м. Сарни 24 листопада 2017 року  в спортивній залі Сарненського педагогічного коледжу розпочалися змагання в рамках ХІІІ районної Спартакіади за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик, збірних команд райдержадміністрації, виконавчого апарату та депутатів районної та міської ради, Немовицької ОТГ.
     Відкриття Спартакіади розпочалося святковим марш-парадом усіх команд-учасників змагань.  Учасників, гостей та вболівальників Спартакіади від імені районної влади привітав голова районної ради Руслан Серпенінов побажавши командам успішних виступів та хороших спортивних результатів.
 


23.11.2017 - Семінар-практикум вчителів економіки

  22 листопада 2017 року на базі Люхчанської ЗОШ І-Ш ст. відбувся семінар ‑ практикум вчителів економіки. Розпочала семінар Світлана Муляр, методист РМК, акцентуючи увагу на змінах, які вимагає «Нова школа». Нова школа ‑ «школа компетентностей», яка співпрацюватиме з батьками і враховуватиме індивідуальність дітей.Сучасний вчитель ‑ фасилітатор, коуч, тьютор, супервайзер, модератор. Вона показала зв'язок між освітою та економічним зростанням країни, відзначила навички які будуть необхідні для успішного працевлаштування у 2020 році.

Присутні під керівництвом тренера Юлії Зайцевої були учасниками конкурсів тренінгу, а саме «Податки очима педагогів», «Наші потреби», «Що потрібно для щастя», «Трансформація інформації» та ознайомилися з основними правилами співпраці, які сприяють створенню доброзичливої атмосфери на уроці. Кожен педагог міг спробувати свої можливості.

Прзентували свій досвід роботи колегам Кравчук Г.І, вчитель економіки Великовербченської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Мельник С.М., вчитель економіки Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

«Перед кожним з нас є два шляхи: жити минулими заслугами, закриваючи очі на кардинальні зміни в світі, прирікаючи своїх учнів (і власних дітей) на життєвий неуспіх, або пробувати щось змінити і стати агентом змін нової української школи.» – такими словами С. Муляр  завершила роботу семінару.

Фотозвіт за адресою:
 
 


23.11.2017 - Засідання районної школи молодого вихователя

  21 листопада 2017 року на базі ДНЗ № 1 «Дзвіночок» м. Сарни відбулося засідання районної школи молодого вихователя. Мета засідання – з’ясувати ступінь підготовленості молодих педагогів до реалізації завдань мовленнєвого розвитку дітей, презентувати сучасні підходи щодо формування звукової культури мовлення засобами фольклору в інтегрованому освітньому просторі дошкільного закладу.

Яка вона сучасна дитина? На таку тему поспілкувалася з слухачами школиМеліщук І.В., практичний психолог дошкільного закладу № 1 м. Сарни. Педагоги обговорили сучасні підходи до виховання дітей нового покоління – «покоління Z».

Молоді вихователі відчувають великі труднощі у вихованні звукової культури мовлення у дітей. Як здійснити обстеження звуковимови дітей та спланувати роботу по подоланню вад звуковимови розповіла учитель-логопед ДНЗ № 4 м. СарниГрицук Г.Г. Про розвиток мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку засобами фольклору ознайомила Канська А.В., завідувач ДНЗ № 1 м. Сарни. Слухачі школи переглянули інтегровані заняття в середній групі «Дива у нашому залі…» (вихователь Денисевич Н.П.) та в старшій групі «Мандруємо вулицями бабусиного села» (вихователь Олішевко С.М.). Майстер-клас з педагогами щодо впровадження інтерактивних технологій в освітній процес з розвитку мовленнєвої компетентності дошкільників провела вихователь-методист Птуха О.М. Молоді педагоги отримали методичні рекомендації та домашнє завдання.


 

Районний семінар-практикум педагогів-організаторів з теми «Підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом удосконалення системи превентивного виховання»