Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 9, 2017

Спортсменів Сарненського району нагородили відзнаками

       Щороку представники Сарненщини демонструють високі показники під час заочних спортивно-масових заходів, які організовують Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.
     Цьогоріч їм вдалося увійти до першої трійки одразу сім разів. Так, Сарненщина стала першою в фізкультурно-оздоровчих заходах з нагоди Дня молоді, Дня Незалежності України та в «Олімпійському літі». Срібні нагороди район здобув у змаганнях до Дня фізичної культури та спорту України та в «Школі плавання», а бронзу – у заходах до Дня Європи та фестивалі «Здорова молодь – здорова нація». Аби відзначити спортсменів, в Сарненській ЗОШ №4 відбулося свято, під час якого вручили здобуті районом кубки та призи.


Президент підписав Закон щодо пенсійної реформи

     Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Глава держави подякував Уряду та Парламенту за спільні зусилля, які дозволили ухвалити цей важливий документ.
    «Хочу привітати всіх пенсіонерів, бо відновлюється справедливість. При чому наголошую, що Закон передбачає не лише зараз підвищення, бо завжди пенсіонерам намагалися підвищити виплати перед виборами. Ми це робимо зараз, і осучаснення пенсій закладено як ефективно працюючий механізм на постійній основі», - зазначив Петро Порошенко. Він наголосив, що це є рішучими кроками для встановлення і відновлення справедливості по відношенню до пенсіонерів.
    Президент додав: «Хочу привітати всіх українців, бо коли-небудь ми всі будемо пенсіонерами. І дуже важливо, що справедливість цією пенсійною реформою встановлено». За його словами, нині важливо зробити все можливе, щоб українські пенсіонери якнайшвидше отримали перерахунок пенсій. «Скільки нас лякали, що ми не зможемо провести пенсійну реформу без підвищення пенсійного віку. Ми спільно знайшли оптимальний механізм. І, до речі, хотів би окремо підкреслити, аргументація наша була настільки переконливою, що була підт
римана і міжнародним співтовариством», - розповів Глава держави.


Шановні представниці Рівненської області!

       Благодійний фонд «Рівність і взаємоповага»  запрошує Вас до участі у тренінгу «Жінки-лідери змін в місцевих громадах», що відбудеться 13 жовтня 2017р. у м. Рівне. Цей тренінг є частиною однойменного проекту, що спрямований на навчання та мотивацію жінок до керівництва та соціальної відповідальності на місцевому рівні [http://womeninaction.com.ua/events].
  Цільовою аудиторією тренінгу є:

• жінки-депутатки обласних, районних, міських, селищних, та сільських рад Волинської та Рівненської обл.;

• жінки-представниці виконавчих органів міських, селищних, та сільських рад Волинської та Рівненської обл.;

• жінки-лідерки та члени політичних партій Волинської та Рівненськоїобл.;

• жінки-лідерки та члени громадських організацій Волинської та Рівненської обл.