Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 3, 2017

Зміни у податковому законодавстві обговорили на семінарі у Сарненській ОДПІ

      В актовому залі Сарненської ОДПІ нещодавно відбувся семінар за участю фахівців відділу організації роботи ГУ ДФС у Рівненській області та філії ДП «Сервісно-видавничий центр» у Рівненській області.
      Відкрила семінар заступник начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Зоя Хоній, подякувавши платникам за своєчасну та повну сплату податків, та зазначила, що працівники органів ДФС налаштовані на співпрацю з платниками  податків та готові їм допомагати, адже у зв’язку із постійними змінами податкового законодавства у суб’єктів господарювання виникає чимало запитань.


В Сарненському районі відзначили День людей похилого віку

     Традиційно у першу неділю жовтня відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

     Ось і цього золотаво-осіннього дня свято завітало до підопічних Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). 29 вересня заходи, присвячені Дню людей похилого віку пройшли у відділенні денного перебування та стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання смт.Степань.

     Щирими словами всіх присутніх привітала директор територіального центру Малецька Лариса Іванівна. Побажала всім міцного здоров’я, оптимізму та непохитної віри у краще майбутнє. Всім ветеранам щиро подякувала за вагомий трудовий внесок на благо України. І хоча сьогодні наші ветерани на заслуженому відпочинку їх життєвий досвід, мудрі поради, допомога завжди є корисними та своєчасними.

     Лариса Малецька запевнила всіх присутніх, що колектив територіального центру прагне створити всі умови, аби денне перебування у відділенні приносило тільки позитивні відчуття, створювало затишок та спокій, гарний настрій. Підтвердила це і психолог територіального центру Наталія Березовська у своїй лекції на тему «Як впливають думки та настрій на хвороби». Підтримати гарний настрій допомогли учні Сарненської СШР І ст. № 5 м.Сарни, які своїми запальними піснями та веселими віршами привітали ветеранів. А яке ж свято без гарного столу? В черговий раз, смачними по-домашньому приготованими стравами, в які вкладено не тільки кулінарні здібності, а душа та серце, всіх ветеранів почастували кухарі Марія Яковець та Галина Опалько.

     Не менш цікаво було цього дня і в стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання в смт. Степань. До всіх присутніх звернувся голова Степанської селищної ради Віктор Коротчук, який побажав всім миру та добра, здоров’я та незгасної енергії.

У вітальному слові завідувача відділенням Линки В.С. було зазначено, що сьогодні колектив відділення та його мешканці - це одна велика сім’я, яка переймається спільними проблемами, радіє за успіхи, добрі справи, разом ділять радість і горе. Також наголосив на тому, що колектив відділення прагне створити умови проживання всіх підопічних максимально наближенні до домашніх умов. За традицією всіх присутніх художніми номерами порадували вихованці Степанської музичної школи, танцювальні та хорові колективи Степанського будинку культури.

     Міжнародний день людей похилого віку, день ветерана важко назвати святковими днями. Швидше хочеться просто в цей день нагадати всім, що така категорія людей, яка потребує щоденної уваги, турботи, захисту, підтримки не тільки 1 жовтня і не тільки соціальною службою, а всіма і завжди. Дуже хочеться, щоб про це пам’ятали всі. На превеликий жаль це не так. Ми забуваємо про те, що час летить дуже швидко, що в недалекому майбутньому нас теж згадають, як ветеранів та людей похилого віку.

     На протязі місяця територіальний центр буде проводити заходи, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку. Всіх бажаючих допомогти, просимо залучитись до добрих благодійних справ. 

 
Сарненський районний територіальний центр
соціального обслуговування (надання соціальних послуг)


Підтримка мікропідприємництва

       Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочала проект підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців в Україні
 ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, а також жителі Рівненської області у віці від 18 до 60 років (жінки та чоловіки)  Координатором проекту у Рівненській області є Громадська організація «ЧАЙКА»

 У РАМКАХ ПРОЕКТУ ЗАПЛАНОВАНО:
 

               ЕТАП І. ОДИН ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ  ІЗ  МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА**: