Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 12, 2017

Відбулась нарада по боротьбі з нелегальним видобутком бурштину

   12 жовтня  в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи щодо протидії незаконному видобутку бурштину за участю  голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови Сарненської районної ради Руслана Серпенінова, керівника місцевої прокуратури Ярослава Баглєя,  керівників правоохоронних органів та лісових господарств.
    В ході наради було обговорено питання про взаємодію райдержадміністрації з правоохоронними органами по вдосконаленню роботи в сфері протидії несанкціонованому видобутку бурштину-сирцю та порубки лісу, в районі будуть продовжені спільні контрольні заходи  з протидії незаконному видобутку бурштину та порубки лісу.


Голова райдержадміністрації перевірив початок опалювального сезону в закладах освіти

    Сьогодні 12 жовтня,  голова райдержадміністрації  Ярослав Яковчук  перевірив  готовність Тинненської  та Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів до роботи в опалювальний період.
    Зокрема, Ярослав Володимирович проінспектував роботу шкільної котельні в Тинненській ЗОШ  в якій встановлені нові твердопаливні котли, що працюють на деревній трісці. Голова райдержадміністрації цікавився якістю та запасами матеріалів для опалення, температурним режимом. Було дано рекомендації директорам шкіл щодо ефективності роботи в осінньо-зимовий період.


На Сарненщині відкрили пам’ятний знак воїнам УПА

       12 жовтня поблизу села Тинне, Сарненського району, було відкрито пам’ятний знак воїнам УПА, які проходили вишкіл в першій школі для підготовки старшин ОУН «Холодний яр», за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці,  голови районної ради Руслана Серпенінова, заступника голови районної ради Миколи Костецького, депутата обласної ради Степана Бузяна, громадськості.
      У своєму виступі, на відкритті пам’ятного знаку, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук зазначив, що воїни Української повстанської армії є символом свободи, боротьби, і назавжди їх героїзм залишиться у нашій пам’яті. Адже хто не пам’ятає свого минулого той не вартий майбутнього. «Сьогодні ми відкриваємо завісу історії нашого славного регіону і увіковічнюємо світлу пам'ять усіх героїв, котрі віддали життя за вільну Україну.  Нині, як і 75-років тому, українці захищають територіальну цілісність нашої держави у зоні проведення антитерористичної операції, заради щасливого майбутнього України»- сказав Ярослав Володимирович.
      В рамках заходу відбулося  вшанування загиблих воїнів УПА  хвилиною мовчання