Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 11, 2017

Шановні Сарненчани та гості нашого району!

     14 жовтня ми з вами  будемо відзначати День Захисника України та  75-річчя створення Української Повстанської Армії, День Українського козацтва та одне з найбільших християнських свят – Покрову Пресвятої Богородиці.

     Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до урочистих заходів, які відбудуться в районі з нагоди відзначення  визначних подій:

     12 жовтня о 10.30 год. - відкриття пам’ятного знаку воїнам УПА в селі Тинне;

   З 12 по 20 жовтня – фотовиставка «Захисники! Ви гордість українського народу!»  у районному будинку культури;

     13 жовтня о 14.30 год. - покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні в м. Сарни;

     13 жовтня о 15.00 год. - урочистості з нагоди Дня захисника України  у районному будинку культури.

 
 

  В районі відбулася спартакіада серед допризовної молоді

     Сьогодні у військовій частині А-0153 м. Сарни відбулася військово-патріотична спартакіада серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів району, приурочена до Дня Захисника України, за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Руслана Серпенінова, міського голови Світлани Усик, військовослужбовців, представників ЗМІ.
     З вітальним словом до учасників змагань звернувся голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук.  Він акцентував увагу школярів  на тому що вони є майбутнім нашої країни: «Коли я дивлюся на вас, я відчуваю гордість, що в нас в районі є такі діти як ви. Бо в ваших очах я бачу непохитну віру в перемогу, бажання жити і працювати в мирній країні» -підкреслив голова райдержадміністрації. Ярослав Володимирович побажав учасникам змагань міцного здоровя, віри у перемогу та мирного неба над головою.