Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 10, 2017Сплачено до бюджету платниками Сарненщини

      Платниками Сарненщини за дев’ять місяців ц.р. до зведеного бюджету сплачено 278,3 млн.грн. податків, зборів та платежів, що більше на 64,6 млн.грн. до відповідного періоду минулого року. До державного бюджету надійшло 110,0 млн.грн. платежів, що більше на 29,6 млн.грн. та до місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 168,3 млн.грн., що більше на 35,0 млн.грн. до рівня січня – вересня 2016 року. Єдиного соціального внеску сплачено до бюджету 172,2 млн.грн., що більше на 68,2 млн.грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
     «Досягти таких результатів вдалося завдяки співпраці платників податків, податківців та органів місцевого самоврядування»: - зазначила начальник Cарненської ОДПІ Наталія Зашко.

                                                                               Сарненська ОДПІ

 


Оновлена інформаційна довідка щодо зміни в структурі Енергетичної митниці ДФС

       Відповідно до наказу Державної фіскальної служби України від 07.04.2017р. №246 «Про ліквідацію, створення, зміну назв та місць дислокації окремих митних постів митниць ДФС» внесено зміни в структуру Енергетичної митниці ДФС. А саме ліквідовано митні пости «Київ-енергетичний», «Коростень-енергетичний», «Одеса-енергетичний», «Львів-енергетичний», «Миколаїв-енергетичний», «Купянськ-енергетичний», «Сарни-енергетичний», «Полтава-енергетичний».  Натомість створено чотири митні пости «Центральний» (вул. Світлицького,28а, м. Київ, 04215), «Західний» (вул. Котляревського,18,  м. Рівне, 33028), «Південний» (вул. Миколи Гефта, 1а, м.Одеса, 65003), «Східний» (вул. Половка, 64д, м. Полтава, 36010).  Згідно Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань митний пост «ЗАХІДНИЙ» ЕНЕРГЕТИЧНОЇ МИТНИЦІ ДФС зареєстровано як відокремлений підрозділ та присвоєно Ідентифікаційний код 41609194.
      Відповідно до наказу Енергетичної митниці ДФС від 15.05.2017р. №39 «Про введення в дію переліку змін №1 до організаційної структури Енергетичної митниці ДФС на 2017 рік» до структури митного поста «ЗАХІДНИЙ» включено:
Відділ митного оформлення «Новоград-Волинський»;
Відділ митного оформлення «Сарни»;


«Країна Гідності» – гра, схожа на реальність

     09 жовтня  в Сарненському районному ліцеї «Лідер» відбувся захід – ігровий сеанс карткової навчальної гри Ради Європи «Країна гідності» в рамках Всеукраїнської програми «Демократична школа» за участю заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці, заступника голови районної ради Миколи Костецького, головного спеціаліста відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Олени Куришко, начальника ДПРЧ № 8 м.Сарни Олександра Шахна, директора Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Миколи Павлюка, директора Сарненського районного ліцею «Лідер» Тамари Колоїз, представників КБ «Приватбанк», учнівської молоді та засобів масової інформації.
     В чому основна суть гри і яка її користь для нашого суспільства? Учасники гри, поділені для зручності на команди по кольорах, виступають в ролі депутатів Парламенту цілком уявної «Країни Гідності». Демократично обговорюють наявні проблеми держави, випрацьовують і спільно приймають подальшу стратегію розвитку цілої країни. Зовсім «випадково» досить багато із заданих параметрів уявної країни співпадає з реальним станом речей в нашій теперішній країні.

     Всі учасники гри щиро переймались проблемами громадян уявної країни, що навіть справа дійшла до гарячих перемовок під час затвердження питання про початкову та середню освіту і про виділення додаткових фінансів на основні соціальні стандарти. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізналися про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою. Відчувалось, що гра захопила учасників і дуже їм сподобалась.

     Звертаючись з вітальною промовою до учасників заходу, Наталія Параниця, заступник голови райдержадміністрації наголосила на актуальності навчальної гри для освіти молодих людей про соціальні права, що має стати одним із кроків до поступової реалізації їх прав.

     Наталія Миколаївна зазначила, що завдяки навчальній грі учасники проекту зможуть вивчати соціальні права й соціальну політику через призму прав людини. Гра спонукатиме молодь до зростання громадянської активності щодо просування соціальних прав через дії різного масштабу на місцевому або ж національному рівні.

     По завершенню заходу всі учасники висловили свої сподівання, що гра «Країна Гідності»   стане освітнім ресурсом, завдяки якому молодь Сарненщини зможе досліджувати соціальні права і соціальну політику через призму прав людини.Відбулася відправка юнаків Сарненщини на військову службу

      Сьогодні на території Сарненського районного військового комісаріату відбулася урочиста відправка 13 юнаків Сарненщини до лав Збройних Сил України. Проводжати призовників прийшли їхні рідні та близькі, а також перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, Сарненський районний військовий комісар Олександр Федорук, військовий капелан отець Микола, представники засобів масової інформації.
    З напутніми словами  до майбутніх захисників звернувся голова призовної комісії Іван Назарець, який насамперед подякував батькам за виховання хоробрих синів, а призовникам побажав з честю виконувати військовий обов’язок, та повернутися здоровими і змужнілими до рідних домівок. Зокрема, Іван Петрович підкреслив, щоб знання які хлопці здобудуть на військовій службі, знадобилися їм тільки у мирний час. Військовий комісар Сарненського райвійськомату Олександр Федорук наголосив присутнім, що призов до армії – це не мобілізація. Хлопці не служитимуть в зоні АТО, а після проходження строкової служби стануть професійними військовими та повернуться до мирного життя.