Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 7, 2013

Робочий візит заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака

     04 червня відбулася робоча поїздка заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака в Сарненський район. Головною метою візиту було ознайомлення з результатами переходу на альтернативні види палива.
     Зокрема, у супроводі першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Хомича, першого заступника міського голови Світлани Усик та директора КП «Сарнитеплосервіс» Віталія Туся Володимир Новак відвідав котельню КП «Сарнитеплосервіс», що знаходиться на вулиці Ковельська, 24. Заступникові голови облдержадміністрації розповіли, що модернізація котельні КП «Сарнитеплосервіс» окупилася за один опалювальний сезон. Адже там імпортний енергоресурс замінили торфобрикетом, дровами та відходами деревини вже на двох із трьох котелень.


Сарненська МДПІ звітує

     Нещодавно завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю   Сарненської МДПІ Зоя Аврамишина побувала в гостях у учнів Сарненського НВК «Школа – колегіум ім. Т. Г. Шевченка». Діти залюбки приймали участь в іграх на податкову тематику та передивились мультфільм «Місто мрії».


Сарненська МДПІ роз'яснює

     Відповідно до пунктів 5.2 - 5.3 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 року за №40/10320 із змінами і доповненнями, ліміт залишку готівки в касі встановлюється підприємствами самостійно на підставі розрахунку відповідного середньоденного показника (надходження готівки до каси або її видачі з каси, за рішенням керівника підприємства). 
     Згідно з додатком 8 Положення розрахунок ліміту залишку готівки в касі складається наступним чином: