Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 25, 2013

На Сарненщині вшанували пам'ять жертв війни в Україні

     22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять жертв війни. Цього дня розпочалася найжахливіша війна, яка забрала життя близько десяти мільйонів наших співвітчизників. Майже 14 тисяч жителів Сарненщини  поклали своє життя на вівтар перемоги. 
     Н
апередодні цієї пам’ятної дати, 21 червня, в м. Сарни відбулася церемонія покладання квітів до Меморіалу військової слави за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, заступника голови районної ради Валентина Цупріяна, міського голови Сергія Євтушка, голови Сарненської районної організації ветеранів України Рината Валєєва, ветеранів та громадськості міста.
     Учасники заходу хвилиною мовчання віддали шану тим, хто не повернувся з фронтових окопів, кого замучили у концентраційних таборах та катівнях, хто жертвував своїм життям задля того, аби наша Вітчизна стала вільною.З нагоди Дня державної служби України

     20 червня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби України за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, заступника голови районної ради Валентина Цупріяна, міського голови Сергія Євтушка, державних службовців району, ЗМІ та гостей свята.
     Анатолій Остапчук у вітальному слові зазначив: «Державна служба України, як цивільна армія країни – є основою державного управління. Сьогодні ми працюємо над виконанням поставлених Президентом і Урядом України завдань, керуємося у своїй роботі Конституцією України та національним законодавством і розуміємо, що робота державних службовців базується на принципах служіння народу». Голова райдержадміністрації висловив слова вдячності ветеранам державної служби та побажав державним службовцям району міцного здоров’я, успішної державної служби, добробуту та нових трудових звершень. Також Анатолій Остапчук представив радників голови райдержадміністрації, які працюватимуть на громадських засадах та вручив їм службові посвідчення.