Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 14, 2013

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

     Незабаром відзначатимусь своє професійне свято працівники найблагороднішої професії на землі, яка зобов’язує бути завжди чуйними до людської біди і болю – медичні працівники.
     Напередодні свята, 13 червня, відбулися урочистості в Сарненському районному будинку культури.
     Щирі вітання та безмежну вдячність приймали медичні працівники району від голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, заступника голови районної ради Валентина Цупріяна, міського голови Сергія Євтушка.
     До вітального слова долучилися і керівники медичних закладів, привітавши з професійним святом очолювані ними колективи. А керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій, підприємств міста – привітали керівників підрозділів медичних закладів району.


Відбулося засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Сарненського району

     11 червня в райдержадміністрації відбулося засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Сарненського району під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Хомича, за участю членів комісії, запрошених. В ході засідання розглянуто питання: про виконання заходів протипожежної безпеки на території Сарненського району; про стан дотримання санітарного та ветеринарного нагляду на території Сарненського району.