Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Черв 12, 2013

Привітали журналістів

     У день професійного свята – Дня журналіста, до редакції районної газети «Сарненські новини» завітали голови райдержадміністрації Анатолій Остапчук, заступник голови районної ради Валентин Цупріян та заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович.
     Анатолій Остапчук, вітаючи колектив редакції, підкреслив значимість професії журналіста, відповідальність та вагому місію у суспільстві, покладену на працівників медіа. Тому побажав їм здоров’я, благополуччя, успіхів, натхнення й надалі старанно працювати на благо рідного краю. З нагоди Дня журналіста України кращих працівників редакції було нагороджено грамотами за багаторічну і сумлінну працю та за вагомий особистий внесок у розвиток кращих традицій журналістики Сарненщини.


Відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації на підвідомчих територіях Стрільської та Люхчанської сільських рад

     6 червня відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації на підвідомчих територіях Стрільської та Люхчанської сільських рад. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, перший заступник голови районної ради Валентин Цупріян, міський голова Сергій Євтушок, заступники голови райдержадміністрації, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, сільські, селищні голови.
     Робота колегії розпочалася з огляду об’єктів соціальної та господарської сфери, що функціонують на територіях сільських рад. Зокрема, учасники колегії відвідали Люхчанську ЗОШ І-ІІІ ст., позитивно оцінивши результат ремонтних робіт в спортивному залі цього закладу. Також члени колегії ознайомилися з функціонуванням будинку культури, дитячого навчального закладу «Малятко», фельдшерсько-акушерського пункту с. Люхча; клубу, фельдшерсько-акушерського пункту с. Глушиця, магазину Стрільського СТ та Глушицького ЗНЗ І-ІІ ст.