Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 8, 2013

Засідання оргкомітету з відзначення 27-х роковин Чорнобильської катастрофи

     Про відзначення 27-ої річниці з Дня Чорнобильської трагедії йшлося на засіданні оргкомітету, яке відбулося в райдержадміністрації минулої п’ятниці.
     Учасниками оргкомітету було прийняте рішення розробити план заходів, пов’язаних із 27-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. Основними пунктами плану стане реалізація відповідних заходів щодо поліпшення соціально-побутового та медичного обслуговування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та окремих категорій осіб, постраждалих внаслідок аварії.
     Проблеми учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та шляхи їх вирішення заплановано обговорити на зустрічі учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з керівниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівниками державних установ і організацій району, яка відбудеться 26 квітня у міському будинку культури «Залізничник».
     Серед тематичних заходів заплановано провести мітинг-реквієм та організувати покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи 26 квітня об 11.00 год. в місті Сарни біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи. Також прийняте рішення звернутися до настоятелів храмів міста з проханням провести в цей день поминальну молебень за жертвами Чорнобильської трагедії.


Відбулася презентація книги Леоніда Куліша «Смішинки для дорослих і Маринки»

     03 квітня у районному будинку культури відбулася презентація нової книги видатного українського письменника-гумориста, класика дитячої літератури, члена національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, лауреата багатьох премій Леоніда Куліша «Смішинки для дорослих і Маринки».
     У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева, перший заступник голови районної ради Валентин Цупріян, редактор книги, заслужений журналіст України, член Національної спілки письменників України Петро Велесик, член Національної спілки журналістів України, автор 10 збірок, гуморист, лауреат премії в галузі дитячої літератури імені Леоніда Куліша-Зіньківа Василь Титечко, член Національної спілки журналістів України, громадський кореспондент Михайло Кика, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники галузі освіти та культури, громадськість району.


На Сарненщині розпочали підготовку до місячника благоустрою

     02 квітня в райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення місячника благоустрою територій населених пунктів району та Дня довкілля.
     На засіданні було прийняте рішення затвердити план заходів з підготовки та проведення місячника благоустрою територій населених пунктів та Дня довкілля в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Зокрема, обговорювалися питання та пропозиції щодо пунктів плану, здійснення першочергових заходів покращення благоустрою населених пунктів, створення нових лісових насаджень, організації інформаційно-просвітницьких, культурно-мистецьких заходів, залучення до участі в заходах трудових колективів підприємств, установ, організацій, мешканців населених пунктів, учнівської та студентської молоді.
     Підсумки проведення місячника благоустрою вирішено провести 24 квітня.


№ 110 від 04 квітня 2013 року "Про заходи щодо посилення охорони ліній електрозв’язку на території Сарненського району"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 № 94 від 22 березня 2013 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 19.01.2011 № 15"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

голови районної державної адміністрації

 № 101 від 27 березня 2013 року "Про участь в обласному місячнику "Спорт для всіх – спільна турбота""

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

голови районної державної адміністрації

 

 № 100 від 25 березня 2013 року "Про районну програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації