Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 10, 2013

Звернення до жителів Сарненщини щодо організації та проведення місячника благоустрою

Звернення голови райдержадміністрації, голови районної ради, керівників територіальних громад до населення, трудових колективів, громадських і політичних організацій Сарненщини
 
Шановні краяни!
 
     Традиційно, навесні, ми проводимо загальногромадські акції з благоустрою. Завдяки широкій підтримці трудових колективів, учнівської та студентської молоді, небайдужих жителів цей період великого весняного прибирання є підтвердженням того, що наші громадяни зацікавлені в створенні безпечного довкілля.
     Хочемо, щоб ця доброчинна природоохоронна акція згуртувала якнайбільше мешканців нашого краю. Адже чистота нашої землі починається з чистоти власної оселі, вулиці, населеного пункту.
     Координацію робіт з благоустрою беруть на себе виконавчі комітети сільських, селищних, міської рад.


Обговорили актуальні питання, що стосуються життєдіяльності територіальних громад району

     09 квітня в райдержадміністрації відбулася нарада з сільськими, селищними, міським головами під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Олексія Хомича, за участю першого заступника голови районної ради Валентина Цупріяна, заступників голови райдержадміністрації, керівників районних установ, підприємств, організацій, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів.
     В ході наради розглянуто 6 питань, зокрема: про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення під час підтоплення територій населених пунктів; про невідкладні заходи з питань благоустрою населених пунктів та проведення місячника благоустрою; про підготовку і проведення заходів до 27-0ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС та до 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років; про дотримання виконавчими комітетами місцевих рад району бюджетного законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу; про організацію сервісного обслуговування худоби населення у весняно-літній період.


Сарненська МДПІ роз’яснює: при поданні звітності враховуються критерії розподілу платників податків на великі, середні, малі

     Платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до органу державної податкової служби в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб.