Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 23, 2013

Привітали зі святом вихованців шкіл-інтернатів

     Під егідою губернатора Василя Берташа на Сарненщині з нагоди Дня Святого Миколая відбувалося чимало святкових заходів, що супроводжувалися врученнями подарунків-«миколайчиків» для малечі. У цей день не лишилися поза увагою і вихованці комунальних закладів «Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І-ІІ ступенів» та «Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради. Разом з благодійниками та меценатами сюди завітав голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, передавши для дітей солодощі і подарунки.На 236 тисяч гривень дофінансували екстрену медичну допомогу

     Саме таку суму з обласної казни спрямують на закупівлю обладнання, щоб диспетчери змогли приймати виклики та координувати маршрути «швидких» за новаційними технологіями, зазначив голова облдержадміністрації Василь Берташ. За його словами, це перший транш бюджетних інвестицій для оснащення єдиної диспетчерської служби. Тим часом на увесь програмно-апаратний комплекс, GPS-навігатори в автомобілі, а також планшетні комп’ютери для лікарських бригад знадобиться ще мільйон гривень. Водночас це дозволить автоматично обрати найоптимальніший маршрут доїзду на виклик, надсилати медикам інформацію про пацієнта, а також консультувати їх у дорозі. Такі новації зекономлять час, від якого іноді залежить порятунок життя, акцентував Василь Берташ. Відтак, дофінансування президентського проекту «Вчасна допомога» продовжать уже в 2014 році.Свято для діток з обмеженими фізичними можливостями

     19 грудня в Будинку дітей та молоді м. Сарни з нагоди новорічних та різдвяних свят відбувся святковий захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Під патронатом голови облдержадміністрації Василя Берташа ініціювали дійство райдержадміністрація спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді. Про необхідність проведення таких заходів неодноразово наголошує і Президент України, адже щасливі діти – благополучне майбутнє країни.Віктор Янукович: Держбюджет-2014 передбачає реалізацію рекордної кількості інфраструктурних проектів

     Державний бюджет на 2014 рік передбачатиме реалізацію рекордної кількості інфраструктурних проектів. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв’ю представникам українських ЗМІ. За словами Віктора Януковича, у 2014 році розпочнеться реалізація низки проектів, розроблених, зокрема, з Російською Федерацією. «Нас очікує будівництво разом із Росією двох блоків на Хмельницькій АЕС. Нас очікує будівництво заводу з виробництва ядерного палива в Кіровоградській області», - підкреслив він. За словами Віктора Януковича, Україна та Росія реалізовуватимуть спільні проекти у суднобудуванні, літакобудуванні, енергетичному та транспортному машинобудуванні. Президент також наголосив на важливості співпраці з таким стратегічним партнером України як Китай.


Сарненщину відвідала заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад

     У День Святого Миколая заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад традиційно завітала на Сарненщину. Разом із профільним заступником голови райдержадміністрації вони відвідали родини Ремчицької сільської ради, в яких виховуються діти-інваліди та вручили для них подарунки. Це і продуктовий набір, і солодощі, необхідне для дітей канцелярське приладдя та засоби особистої гігієни.
     Світлана Сад передала вітання від голови облдержадміністрації Василя Берташа, поспілкувалася з батьками, поцікавилася, чи вчасно вони одержують гарантовані їм державою виплати, чи потребують додаткової опіки від соціальних працівників і медиків. Заступник губернатора вкотре підкреслила, що соціальна підтримка сімей з дітьми, людей з обмеженими можливостями є пріоритетами державної політики та визначальними завданнями виконавчої влади в області. Адже президентське завдання – гарантувати захист прав кожній дитині, тож над цим необхідно спільно працювати різним службам, підкреслила заступниця.№ 426 від 10 грудня 2013 року "Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж населених пунктів села Тутовичі, села Цепцевичі, села Чемерне та села Висове Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
     10 грудня 2013 року                                                                                426
 
 

Про погодження проекту землеустрою№ 428 від 12 грудня 2013 року "Про затвердження матеріалів інвентаризації земель"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

     12 грудня 2013 року                                                                                428

 

Про затвердження матеріалів
інвентаризації земель№ 421 від 05 грудня 2013 року "Про внесення змін до розпорядження голови адміністрації від 04.03.2009 № 115 «Про утворення районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/СНІД»"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

   05 грудня 2013 року                                                                                № 421

 
 

Про внесення змін до розпорядження

голови адміністрації від 04.03.2009 № 115

«Про утворення районної координаційної№ 422 від 06 грудня 2013 року "Про підготовку та проведення приписки громадян України 1997 року народження до призовної дільниці Сарненського районного військового комісаріату"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

       06 грудня 2013 року                                                                                      № 422№ 420 від 04 грудня 2013 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 30 грудня 2011 року №669 "

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

 04 грудня 2013 року                                                                                    № 420

 

Про внесення змін до розпорядження