Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 19, 2013

Подбати про дитину

     Для 8 дітей знайшли нові сім’ї, 17 повернулося у свої ж родини і жодна не потрапила в інтернат. Це перші результати роботи нововідкритого обласного центру соціально-психологічної реабілітації. Нагадаємо, в закладі допомагають і малюкам, і підліткам, які опинилися  в складних життєвих обставинах. За потреби діти від 3 до 18 років можуть проживати у центрі упродовж 9 місяців. Тут же для них організовують навчання та змістовне дозвілля. А головне – із підопічними та їх батьками працюють психологи і юристи, розповів директор центру Сергій Якобчук.
     Майже за 4 місяці роботи закладу тут знайшли прихисток півсотні дітей. Вони опинилися у центрі з різних причин. Та проблемою номер один є зловживання батьків алкоголем, а ще складні стосунки в сім’ях, де матір чи батько живуть у другому шлюбі, розповідають працівники закладу. Тим часом завдання нововідкритого центру соціально-психологічної реабілітації – надати комплексну допомогу підопічним. Перш за все, йдеться про те, щоб вивчити та вирішити питання тієї чи іншої дитини і або повернути її у сім’ю, або ж, якщо вона отримала статус позбавленої батьківського піклування, влаштувати до іншої родини. Адже кращого виховання, аніж сімейне, не існує. Водночас президентські завдання полягають якраз у захисті права дитини на родину, тож в області над цим працюватимуть і надалі, підсумував начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Віктор Марчук. Нагадаємо, на сьогодні на Рівненщині більше 92 відсотків сиріт та позбавлених батьківського піклування вдалося охопити сімейними формами виховання. А це найвищий показник в Україні. Звернення голови Сарненської райдержадміністрації до жителів району

     Вже декілька років поспіль в районі проходить благодійна акція «Врятуй дитині життя» зі збору коштів для хворих діток. І Ваша участь в акції вкотре доводить, що наш край багатий на добрих та чуйних людей, які співпереживають людській біді та завжди готові подати руку допомоги нужденним. А допомоги, нажаль, потребують чимало маленьких громадян.
     Тому і цьогоріч напередодні новорічних та різдвяних свят ми оголошуємо акцію «Врятуй дитині життя» зі збору коштів для тяжкохворих діток. Адже захист прав дитини є одним із державних пріоритетів, на чому наголошує Президент України.
     У торговельних закладах району стоять скриньки, в які небайдужі сарненці та гості краю зможуть внести свою частинку допомоги у добру справу. Усі зібрані кошти будуть передані родинам, в яких виховуються тяжкохворі діти.
     Надзвичайно приємно, що вже сьогодні наші школярі долучились до благодійництва та по навчальних закладах проводять благодійні ярмарки з метою збору коштів для хворих діток.не доступно


не доступно


не доступно


не доступно


не доступно


не доступно


не доступно