Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 12, 2013

Президент запросив опозицію до діалогу

       Президент України Віктор Янукович зробив заяву, в якій запросив опозицію до діалогу. «Я неодноразово наголошував, що єдиний можливий шлях - це шлях примирення і порозуміння», - заявив Глава держави. Президент підкреслив, що «дії всіх сторін мають відбуватися виключно в рамках законів і Конституції України». «Запрошую представників усіх політичних сил, святих отців, представників громадськості до загальнонаціонального діалогу. Я особисто готовий до участі в такому круглому столі», - сказав Віктор Янукович. «Заради досягнення компромісу закликаю опозицію не відмовлятись, не йти дорогою протистояння та ультиматумів. Запевняю, що влада діятиме виключно в рамках закону і ніколи не вживатиме сили проти мирних зібрань», - йдеться в заяві Глави держави. «Як Президент України, гарант Конституції зроблю все належне для нормального функціонування країни, захисту прав та інтересів кожного її громадянина, забезпечення миру і спокою в нашій державі», - підкреслив Віктор Янукович. 


На Рівненщині понад 9 тисяч безробітних підвищили свою кваліфікацію

     Від фаховості працівників залежить успіх підприємств краю, наголосив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Відтак, він подякував працівникам  Рівненського обласного центру зайнятості за те, що вони допомагають безробітним здобути затребуваний фах, а також готують висококваліфіковані кадри. Для цього на Рівненщині є необхідна навчально-практична база – Рівненський центр професійно-технічної освіти, який діє вже понад двадцять років. За цей час освітніми послугами закладу скористалися майже 70 тисяч безробітних, розповів директор центру Олександр Калюх. Тільки цьогоріч профнавчання пройшли понад 9 тисяч осіб. Краянам, а також безробітним із інших областей України пропонували опанувати 55 професій та підвищити кваліфікацію за більш як за двома сотнями напрямів.
     Тим часом послуги в центрі профтехосвіти надають, враховуючи замовлення роботодавців, а також потреби ринку праці, акцентував Олександр Калюх. Так, торік розпочав роботу ресурсний центр з інформаційно-комунікаційних технологій. На його базі готують фахівців ІТ-сфери, комп'ютерної графіки та веб-дизайну, поліграфії та дизайну, а також інших затребуваних спеціальностей, зазначив директор центру. Василь Берташ підсумував, що підвищення рівня зайнятості – актуальне для нашої області. Саме тому виконання президентського завдання щодо працевлаштування людей, нині на особливому контролі. Так, вирішувати проблему безробіття населення допомагає співпраця обласної служби зайнятості з роботодавцями краю. Адже вдається врахувати потреби регіонального ринку та підготувати конкурентоспроможні кадри. Тим часом очільника області запевнили, що на Рівненщині працюють над стратегією подолання безробіття. Так, аби забезпечити соціальний захист незайнятих краян, у 2014 році планують охопити професійним навчанням майже 10 тисяч безробітних. не доступно


не доступно


не доступно


не доступно


не доступно


не доступно


не доступно