Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Груд 11, 2013

Ще 11 шкіл Рівненщини – у «Відкритому світі»

     Десять сільських та один міський навчальний заклад Рівненщини відібрані для участі у ІІ етапі Національного проекту «Відкритий світ», розповів директор регіонального центру з інвестицій та розвитку Олександр Осовець. Водночас ще 35 місцевих шкіл отримали можливість до 12 грудня надіслати документи, яких бракує до повного комплекту. А вже 19 грудня оголоcять остаточні результати.
     Загалом на участь у ІІ етапі Нацпроекту від Рівненщини подали більше 60 заявок, із яких більше половини – від сільських шкіл, підсумував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. Водночас найбільш активними виявилися навчальні заклади обласного центру, Рівненського, Здолбунівського та Сарненського районів. Разом із анкетами більшість шкіл-учасниць надіслали ще й відповідні мотиваційні ролики, які відзняли самі учні.
     Нагадаємо, участь у проекті вже беруть дві школи області – Рівненська гуманітарна гімназія та Корецький НВК «ЗОШ-ліцей».  Вони стали переможцями І етапу конкурсу проекту «Відкритий світ». Навчальні заклади отримали по 5 мультимедійних класів із інтерактивними дошками, проекторами, комп’ютерами для вчителів, нетбуками та планшетами для учнів, а також цифровими лабораторіями з фізики, хімії, історії, географії та біології. Техніка також підключена і до єдиної інформаційно-комунікаційної освітньої мережі на базі технологій радіозв'язку четвертого покоління (4G).В районі працюють над виконанням президентських завдань щодо сприяння в працевлаштуванні людей та створення нових робочих місць

     Про це доповів директор Сарненського районного центру зайнятості Віктор Пацьола на щопонеділковій нараді голови райдержадміністрації щодо життєзабезпечення району під керівництвом виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Олексія Хомича, за участю заступників голови райдержадміністрації, керівників районних установ, територіальних відділів органів виконавчої влади, структурних підрозділів райдержадміністрації. Зокрема, він повідомив, що районним центром зайнятості постійно приділяється увага працевлаштуванню населення та стимулюванню роботодавців до створення нових робочих місць. Так, протягом одинадцяти місяців поточного року за сприяння фахівців центру знайшли роботу 2504 особи, з них 1230 в статусі зареєстрованого безробітного. Тобто кожен другий громадянин, який звернувся за допомогою у працевлаштуванні, був влаштований на роботу.Центр для молоді

     Втілити власний мистецький або й бізнес-проект, проконсультуватися з експертами, отримати допомогу в працевлаштуванні. Усе це буде доступним в регіональному молодіжному центрі. Над створенням такого закладу нині працюють на Рівненщині. Відповідне доручення дав Президент України за результатами Міжнародного молодіжного форуму. Центр об’єднає усіх фахівців, що працюють у сфері молодіжної політики, та скоординує їх роботу. Заклад являтиме собою консультативний центр. Однак його роль полягає не лишень в наданні інформації, пояснили в управлінні у справах молоді та спорту облдерждміністрації. Так, тут проводитимуть семінари та тренінги, аби допомогти знайти перше робоче місце. Це особливо актуально для вчорашніх студентів, які ще не мають досвіду. Водночас Глава держави акцентує на підвищенні зайнятості населення та необхідності стимулювати цей процес. Водночас на сьогодні потрібно розвивати у молодих людей проектне мислення, підсумував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов під час наради. Адже важливо, аби вони вчилися реалізовувати власні задуми і в перспективі самі ж створювали робочі місця. 


Віктор Янукович: Дії на Майдані мають отримати справедливу оцінку

     Усім правопорушенням під час останніх подій слід дати справедливу оцінку. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.
     «Правопорушенням, які були допущені з двох сторін на Майдані, треба дати справедливу оцінку», - сказав Глава держави.
     Він зазначив, що сьогодні триває робота з виявлення правопорушників як з боку протестувальників, так і з боку правоохоронців. «У цьому треба обов’язково розібратися, але є винні і з однієї, і з другої сторони», - сказав Віктор Янукович.
     Глава держави також наголосив на важливості об’єктивного розслідування справ щодо затриманих під час масових акцій.Глава держави: Уряд має прискорити роботу щодо умов для підписання Угоди з ЄС

     Президент України Віктор Янукович доручив Уряду прискорити роботу щодо мінімізації ризиків у разі підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
     «Ризики, які є для нашої економіки, нам їх потрібно мінімізувати. Процес повинен бути прозорий за участі товаровиробників, щоб усі собі чітко уявляли, яке майбутнє. Як тільки ми знайдемо порозуміння і буде досягнуто такий компроміс - підпис буде стояти», - сказав Глава держави під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.
     Як зазначив Віктор Янукович, конкретні дії почнуться найближчими днями.
     «Скоріш за все, завтра вийде наша робоча група на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром Арбузовим до Брюсселя, і почнеться робота спільної робочої групи Україна-ЄС. Європейська Комісія запропонувала нам розпочати цю роботу», - підкреслив Президент, додавши, що Уряд буде постійно інформувати громадськість про хід цієї роботи.не доступно


не доступно


не доступно


не доступно


не доступно