Також дивіться новини на facebook.com

Архів

Серпень 16th, 2019Шановні жителі та гості міста!

     Незабаром, жителі Сарненщини разом з українцями всього світу будуть відзначати День Незалежності України.  Ми пам’ятаємо, що кожного року, напередодні цього дня, відзначається свято Державного Прапора України.  
    Тому всіх, кому дорогі державні символи, закликаємо вшанувати Держаний Прапор України шляхом участі в офіційній церемонії його урочистого підняття 23 серпня, о 9.00 год. на Центральній площі міста Сарни, також вивісити Державні Прапори на фасадах будинків та балконах. Адже у повазі до державних символів, до числа яких належить і Державний Прапор, проявляється наша громадянська свідомість, готовність об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди. Будьмо гідними пам’яті українців, які своєю працею, своїм здоров’ям і життям створювали славу і велич Державного Прапора України.
 
 Оргкомітет
 


Серпень 15th

№ 247 від 06 серпня 2019 року "Про заходи щодо покращення допризовної підготовки юнаків в навчальних закладах району на 2019-2020 навчальний рік"

  Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я
голови районної державної адміністрації
 
06    серпня 2019 року                                                                                              № 247 
 
Про заходи щодо покращення
допризовної підготовки юнаків
в навчальних закладах району
на 2019-2020 навчальний рік
 
 

         Відповідно до статтей 8, 9 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу “, Постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року № 1770 “Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей”, з метою покращення допризовної підготовки юнаків, військово-патріотичного виховання молоді, здобуття професійно – технічних навичок в загальноосвітніх навчальних закладах району:Серпень 14th

Старт 2-ї хвилі державної підтримки для ОСББ: ще 70 об’єднань залучили понад 25 млн грн «теплихкредитів» за тиждень

    Минулого тижня ще 70 ОСББ залучили більше 25 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи у багатоповерхівках. Така можливістьз’явилася завдяки виділенню Урядом додаткових 380 млн грн на стимулювання утеплення ОСББ. Це у 2 рази перевищує обсяг коштів для підтримки ОСББ у рамках 1-го траншу фінансування у 2019 році (190 млн гривень).
   Враховуючи активність ОСББ у попередні роки, найближчим часом очікується надходження чималої кількості заявок щодо «теплих кредитів».
   Нагадуємо, що «теплі кредити» для ОСББ надають:
    - Ощадбанк;
    - Укргазбанк;
    - ПриватБанк.
    Загалом у ц.р. вже понад 1200 ОСББ отримали в банках близько 450 млн грн «теплих кредитів».  Окрім державного відшкодування, ОСББ можуть отримати додаткові компенсації у рамках понад 100 місцевих програм «теплих кредитів» (
http://saee.gov.ua/uk/programs/map). «Отже, шановні голови ОСББ, поспішайте скористатися державною програмою, щоб впровадити усі необхідні енергоефективні заходи танадати до банків підтвердні документи (акти виконаних робіт) до 30 листопада цього року!», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 


Сергій Савчук: Ощадбанк відновлює видачу «теплих кредитів» для ОСББ

    Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний уклали додатковий договір про співпрацю щодо співфінансування виділених Урядом 380 млн грн для утеплення ОСББ.
   Таким чином, 3 державні банки – Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк – знову видають «теплі кредити» для ОСББ. Це унікальна можливість для ще близько 3 тисяч ОСББ (понад 230 тис. родин) у ц.р.:
    залучити до 1 млрд грн «теплих кредитів»;
   одержати до 70% відшкодування із держбюджету;
   отримати додаткові компенсації із місцевих бюджетів;
   заощаджувати 50% і більше на комунальних послугах;
    підвищити вартість квартир в утеплених багатоповерхівках в середньому на 30%;
    жити в теплі та комфорті.
    Нагадуємо, що для отримання відшкодування усі ОСББ мають подати до банків підтвердні документи та акти виконаних робіт до 30 листопада цього року. «Тому, шановні голови ОСББ, не гайте часу, а вже зараз подавайте заявки в Ощадбанк, Укргазбанк і ПриватБанк та готуйтеся до опалювального сезону!», - повідомив С.Савчук.
 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 


Серпень 13th

№ 246 від 01 серпня 2019 року "Про внесення змін до паспортів бюджетних програм Сарненської районної державної адміністрації на 2019 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
    
01 серпня 2019 року                                                                              № 246
 

Про внесення змін до паспортів

бюджетних програм Сарненської

районної державної адміністрації№ 245 від 01 серпня 2019 року "Про розподіл коштів субвенції"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
 
01 серпня 2019  року                                                                                    № 245
 
Про розподіл коштів субвенції
 
 

         Керуючись статтею 14 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частиною другою статті 29 Бюджетного кодексу України, відповідно до Програми економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2019 рік, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від    19 грудня 2018 року №597 та затвердженої рішенням Сарненської районної ради від 15 лютого 2019 року №813, рішенням районної ради   від 26 липня 2019 року №919 «Про внесення змін до районного бюджету Сарненського району  на 2019 рік», з метою належного виконання райдержадміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою:

1.Здійснити розподіл субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів по Сарненській райдержадміністрації у 2019 році, згідно з додатком.№ 244 від 26 липня 2019 року "Про стан планування та використання коштів місцевих природоохоронних фондів району"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

26   липня 2019 року                                                                                   № 244
 

Про стан планування та використання коштів
місцевих природоохоронних фондів району

 
 На рахунках місцевих (сільських, селищних, міського) природоохоронних фондів Сарненського району станом на 01.01.2019 було накопичено 967,5                 тис. грн., потягом січня-червня 2019 року лише двома радами району були освоєні кошти на реалізацію природоохоронних заходів в сумі 243,3 тис. грн.

         Протягом 2017– 2018 років кошти місцевих природоохоронних  фондів не використовувалися Немовицькою, Селищенською, Кам’яне-Случанською, Костянтинівською, Ремчицькою сільськими радами.№ 243 від 26 липня 2019 року "Про виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», інших нормативно-правових актів та стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у І півріччі 2019 року "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 
 
                           
26   липня 2019 року                                                                                    №  243
 

Про виконання вимог Закону України

«Про звернення громадян», інших

нормативно-правових актів та стан роботи

із зверненнями громадян, що надійшли

до райдержадміністрації у І півріччі 2019 року№ 242 від 26 липня 2019 року "Про дотримання норм чинного законодавства при призначенні субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у Сарненському ра"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
      

26   липня 2019 року                                                                                      № 242

 

Про дотримання норм чинного законодавства при призначенні субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у Сарненському районі