Також дивіться новини на facebook.com

Архів

Лютий 21st, 2019

В райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії під керівництвом голови спостережної комісії - першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, за участю членів комісії, представників Катеринівської виправної колонії №46, представника Сарненського районного відділу філії державної установи  "Центр пробації" у Рівненській області.
    На комісії було розглянуто чотири  питання: про розгляд матеріалів щодо умовно-дострокового звільнення;  про розгляд матеріалів щодо заміни невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі більш м’яким покаранням у виді обмеження волі; про організацію громадського контролю за поведінкою особи умовно-достроково звільненою від подальшого відбування покарання і проведення виховних заходів за місцем роботи (навчання), а також проживання на території Сарненського району протягом невідбутої частини покарання; про організацію співпраці Сарненського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області із спостережною комісією Сарненської райдержадміністрації у підготовці осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ним місцем проживання. 
 
 


Лютий 20th

На Сарненщині відбувся вечір-реквієм, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні

     П’ятий рік поспіль  в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників революції Гідності та віддаючи належну шану тим, хто загинув протягом кривавих січневих та  лютневих днів 2014 року. Саме в ці дні під час Євромайдану протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя більше ста активістів Майдану. Україна оплакує своїх героїв. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

     Вшанувати їхню пам’ять сьогодні, 20 лютого, на вечорі-реквіємі «Зима, що нас змінила» зібралися голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, Сарненський міський голова Світлана Усик,  жителі міста, представники установ та організацій, учні загальноосвітніх шкіл.

     Хвилиною мовчання присутні  вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, котрі загинули від куль снайперів під час революції Гідності, захищаючи високі демократичні принципи, європейське майбутнє нашої держави, права і свободи людини.Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

     Минуло п’ять років з часу трагічних подій, внаслідок яких загинуло  більше ста учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні. Ті доленосні події назавжди закарбувалися нестерпним болем у серцях  українців.
  Сьогодні в м. Сарни біля пам’ятника Героям Небесної Сотні молитвою та  покладанням квітів вшанували пам'ять загиблих учасників Революції Гідності. Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик,  громадськість міста.  


До відома населення!

                             
 
 
САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ

Філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській областіНа Сарненщині презентували ювілейне видання до 100-річчя Рівненської «Просвіти»

     19 лютого заступник голови райдержадміністрації Наталя Параниця відвідала захід з нагоди презентації книги «Просвітянське століття Рівненщини». Захід відбувся в Сарненській центральній районній бібліотеці за участю просвітян Сарненщини, студентської молоді, ЗМІ. Презентував книгу її упорядник, голова Рівненського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка Іван Вєтров.
     Книга являє собою збірку наукових статей, світлин та спогадів просвітян з усіх районів Рівненської області та охоплює період розвитку найпотужнішої культурно-освітньої організації від часів польської (1917-1939 рр.), німецької (1942-1943 рр.) окупації та третього відродження «Просвіти» - 29 вересня 1988 року, коли на Рівненському комбінаті «Азот» було створено «Товариство шанувальників української мови і культури ім.. Т.Шевченка».Виступ Президента під час спеціального засідання Верховної Ради

Виступ Президента під час спеціального засідання Верховної Ради у зв’язку з 5-ю річницею з початку збройної агресії Росії проти України

 
Великий друг України пане Дональд Туск!
Шановний пане Голово Верховної Ради!
Шановний пане Прем’єр-міністре!
Шановні члени українського Уряду!
Шановні народні депутати!

Шановні наші іноземні друзі, які п’ять років пліч-о-пліч стоять разом з Україною, захищаючи глобальну безпеку, суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України!Лютий 19th

Що привабить фонд?

  • Наявність іноваційного підходу до вирішення проблеми.

Більшості фондів подобається фінасувати нові ідеї, а не одні і ті ж, що подобаються різним людям. Фонди цікавляться запропонованими рішеннями, які грунтуються на сучасних знаннях.

• Претендент рішуче, за будь-яких обставин, збирається здійснювати проект.

Фондам подобаються люди, які присвячують себе цілком справі, яку вони роблять, а не ті, хто будуть робити те чи інше лише за умови, що хтось надасть їм кошти.

• Претендент володіє необхідним досвідом, щоб виконати проект.

Персонал, який виконуватиме проект, не обов'язково повинен бути експертом найвищого рівня у тій чи іншій галузі, але певний досвід та ентузіазм потрібен. Відомості про людей, які будуть залучені до реалізації проекту, мають свідчити, що вони мають достатню кваліфікацію, щоб виконати передбачену роботу.

• Проект започатковується для того, щоб допомогти вирішенню суспільних проблем, а не для того, щоб зробити організацію ще більшою та заможнішою.

• Претендент працює з людьми, яким він намагається надати допомогу, а не робить щось за них.

Якщо той, хто подає проект, намагається допомогти інвалідам, фонди звернуть увагу на те, чи залучались самі інваліди до складання проекту? Фонди вважають важливим надати людям, які отримують допомогу, право голосу.

• Претендент вкладає в проект власні кошти.

Цей факт підтверджує фонду, що долучаючи власні ресурси, організація намагатиметься виконати проект якнайкраще, а також продовжуватиме роботу й після того, як виділені фондом кошти буде вичерпано, вочевидь намагаючись знайти інші джерела фінансування.Перелік грантодавців

  

Назва фонду, організації
Поточні пріоритети фонду
Веб-сайт
1.
Фонд Східна Європа

Фонд Східна Європа (ФСЄ) – благодійна неприбуткова українська організація. Допомагає соціальному та економічному розвитку громад України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.

 
2.
Міжнародний фонд «Відродження»

Сприяє розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.Діючі гратни

  В умовах обмеженого доступу до бюджетних коштів значним ресурсом для вирішення соціально-економічних заходів міст і районів є міжнародна технічна допомога (гранти).

З метою активізації роботи по залученню коштів міжнародної технічної допомоги, надаємо інформацію про актуальні грантові програми та конкурси.

Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 року №121 оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. 

Учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені об’єднаними територіальними громадами, сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua  та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

Кінцевий термін подання проектів —29 березня 2019 року.

Для громад 20.02.2019 в приміщенні Сарненської міської ради, об 11.00год. відбудеться навчальний семінар по написанню семінарів.Голова райдержадміністрації взяв участь у роботі координаційної наради з керівниками правоохоронних органів

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів району  під головуванням в.о. керівника Сарненської місцевої прокуратури Миколи Кляпка за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука. В ході наради було обговорено питання про стан  запобігання й протидії злочинності та корупції на території Сарненського району у 2018 році.