Також дивіться новини на facebook.com

Архів

Жовтень 18th, 2019

А Ви вже обрали свого лікаря?

     На Сарненщині триває кампанія підписання декларацій із сімейним лікарем. А Ви вже обрали свого?Якщо ні, то покваптесь! Адже із 2020 року має запрацювати програма «Безкоштовна діагностика», яка забезпечить пацієнтам діагностичні та лікувальні послуги за кошти Національної служби здоров’я України. 
Президент підписав закон про збільшення штрафів за відмову у пільговому перевезенні громадян

    Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» № 166-ІХ, який був ухвалений парламентом 3 жовтня 2019 року.
     Закон збільшує санкції за безпідставну відмову водіїв автотранспортних засобів від пільгового перевезення громадян. Так, документ передбачає, що безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до цього штраф становив 8 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).
   Документ спрямований на зменшення випадків безпідставної відмови у пільговому перевезенні громадян, відновлення соціальної справедливості та зниження напруги у суспільстві.
 


Сарненська ЦРЛ отримала ангіографічне обладнання

    17 жовтня, Сарненська центральна районна лікарня отримала ангіографічне обладнання, яке  буде встановлено в новоствореному кардіологічному центрі. Ця техніка рятуватиме життя пацієнтам з гострим інфарктом міокарду та дозволить проводити закриті операції, щоб уже через 3-4 дні людина повернулась до повноцінного життя. Обладнання було придбано за кошти Світового банку.
   Головний лікар ЦРЛ Василь Іванюк не приховує своєї радості та дякує всім не байдужим  за допомогу.  «Завдяки регіональному представництву Світового банку на Рівненщині пану С. Рибачку та Ю. Осіпчуку, сьогодні отримали таке бажане медичне обладнання. Це для Поліського регіону, я переконаний, прорив в медичній галузі. Залишилося небагато, завершити ремонтні роботи приміщення і  в цьому нам активно допомагає керівництво району та міста. Дякую усім, ми робимо добру справу», - наголосив Василь Іванюк.
 


В Рівненській ОДА проводять аудит незавершених будівельних об'єктів

     На Рівненщині є понад 300 об'єктів незавершеного будівництва, які фінансуються за рахунок державного і обласного бюджетів. Деякі з них у статусі «довгобудів» ще з 2005 року.
     Сьогодні проводиться аудит цих об'єктів, аби вони почали здаватися в експлуатацію і приносили користь людям.
     «Колись фраза «ми починаємо будувати об'єкт» вважалася перемогою. І ніхто не думав, чи буде до снаги завершити будівництво. Більше так не буде. Нині проводиться аудит цих об'єктів. За його підсумками по кожному об'єкту приймемо рішення, які будуть на користь максимальній кількості мешканців Рівненської області», - наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
     Найбільше незавершених об'єктів в Острозькому, Дубенському та Гощанському районах.

    Ліс у смартфоні: Рівненщина у пілотному проекті e-реєстру заготівлі деревини та онлайн-карти рубок

     Державне агентство лісових ресурсів України запускає пілотний проект електронного реєстру лісорубних квитків на заготівлю деревини.
     Яка мета?
     «Це реєстр дозвільних документів, які дають право здійснювати господарську діяльність, пов'язану із заготівлею деревини. Реєстр лісорубних квитків покриває всю територію України. Тому зібрали всі дані в одному місці й почали робити їх більш доступними для громадськості.
     Що вже зроблено?
     У реєстрі станом на 16 жовтня оприлюднено інформацію про 27 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини.Жовтень 17th

Фестиваль здорового способу життя на Сарненщині

   17 жовтня, 2019 року, у Сарненському НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка відбулися спортивні змагання «Фестиваль естафет». Участь у заході взяла заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця, яка привітала та відзначила переможців змагань.
    Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради організували змагання для учнів закладу. Широка програма фестивалю дозволяла його учасникам продемонструвати свої можливості у спритності, кмітливості та витривалості. Боротьба видалася запеклою…. Переможці та призери нагороджені дипломами відповідного ґатунку комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами відділення НОК України в Рівненській області.


До уваги водіїв!

    На автодорозі Н-25 в районі села Ремчиці, на мосту через річку Горинь, тимчасово вводиться обмеження руху автомобілів загальною масою понад 10 тонн. Обмеження введено на час ремонтних робіт. Для зручності місцевого населення та водіїв транспортних засобів загальною масою до 10 тонн в місці виконання робіт встановлено тимчасову понтонну переправу.
    Об’їзд  для великогабаритних автомобілів здійснюється автодорогами :

  Т-1810 Дубровиця-Любиковичі-Сарни
  Т-1817 Бережниця - Антонівка - Городець - М-07Ветеранів і волонтерів Рівненщини запрошують до складу координаційної ради при ОДА

   Координаційна рада створюється з метою підтримки ветеранів АТО/ООС на Рівненщині, якісної реабілітації та медичної допомоги воїнам.
   Рішення про створення консультативно-дорадчого органу було прийнято під час зустрічі голови ОДА Віталія Коваля із представниками ветеранів АТО/ООС після візиту урядовців в рамках «Діалогів про Україну». Прийом заяв до складу координаційної ради з питань ветеранів при Рівненській ОДА триває до 8 листопада. До складу координаційної ради зможуть увійти представники ветеранських, волонтерських громадських об’єднань, комітетів солдатських матерів та вдів, організацій, що згуртовують родичів загиблих героїв, надають соціальну і психологічну реабілітацію учасникам російсько-української війни на сході України тощо.
    Для зручності бажаючих долучитися до роботи новоствореної дорадчої ради пропонується заповнити онлайн реєстраційну форму, яка знаходиться за посиланням:
 


Володимир Зеленський підписав закон щодо вдосконалення публічних закупівель

    Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» № 114-ІХ, який Верховна Рада України ухвалила 19 вересня 2019 року.


Жовтень 16th

Перевірено якість шкільного харчування

    Сьогодні з метою контролю стану організації харчування учнів у навчальних закладах району, заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця відвідала Сарненський НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г. Шевченка,   де перевірила якість харчування дітей.  Наталія Параниця зустрілася з директором закладу Ніною Тітковою та особисто ознайомилася з шкільним меню, поцікавилася  якістю харчування й перевірила роботу шкільного буфету.